Vakıfbank Altın Çağı Hesabı Ve Altın Günü

vakifbank-altin-gunu

Vakıfbank Hesabı ve Altın Günü : için hesap açtırabilir ve altın günlerinde Vakıfbank şubesine gidebilirsiniz. Vakıfbank Altın Çağı Hesabı ile düzenli altın alımı için talimat vererek hesabınızıda altın birikimi yapabilirsiniz. Ayrıca altınlarınızı güvenli bir şekilde saklamak için de tercih edebilirsiniz. Vakıfbank Altın Hesabı hakkında bilgi almak ve hakkındaki açıklamalar için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Vakıfbank Altın Çağı Hesabı

Vakıfbank müşterilerine özel olarak Altın Çağ hesabı açmaktadır. Vakıfbank Altın Çağı hesabı ile belirlediğiniz miktarlarda altın alabilirsiniz. Faizsiz bir sistem ile çalışmakta olan bu hesaplarda altının yükselmesiyle birlikte gelir elde edebilirsiniz. Altın hesabınızda ister kendi isteğiniz doğrultusunda altın alıp alabilir, isterseniz de bankaya vereceğiniz talimat ile düzenli altın yatırımızı gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank tarafından altın yatırımcıları için bir kolaylık sağlanmakta ve 0,01 gram ve katları üzerinden altın alım ve satımı yapılması sağlanmıştır. Bu hesabın en büyük avantajları arasından birisi de altın hesabından hesap işletim ücreti alınmamasıdır. Altın hesabınızla klasik yöntemlerin aksine temas kurmadan işlem yapabilirsiniz. Böylece, altınınızın çalınma ya da kaybolma derdi olmaksızın yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank internet bankacılığı ile hafta içi 08.45 saati ile 18.00 arasında altın alım ve satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Altın hesabınızdaki yatırımlarınızı dilerseniz vadesiz hesaplarınıza aktarabilir ve hesabınız üzerinden paranızı kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Altın Hesabı Nereden Açılır?

Vakıfbank Altın Çağı Hesabı açtırmak için bankanın şubesine gide bilir ya da Vakıfbank ATM’lerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank internet bankacılığı ile altın hesabı açtırmanız mümkündür.

Kredi Kartı İle Altın Almak

Kredi kartınız ile ayrıca Vakıfbank Altın Çağı hesabı için otomatik talimat verebilir ve her ay 100 TL ile 950 TL arasında altın alımı yapılmasını talimat verebilirsiniz. Talimat verdiğiniz vadesiz hesapta bakiye yoksa eğer, açılacak olan havuz hesabından çekim yapılmaktadır. Verdiğiniz altın talimat tutarı için vadesiz hesap ve havuz hesabınızdaki bakiye yeterli gelmiyorsa eğer, kısmi tahsilât işlemi yapılmaktadır. Kısmi tahsilât işlemleri de altın için 0,01 gram ve katları şekilde yapılmaktadır.

 

Vakıfbank Altın Günü

Vakıfbank Altın Günü ile sakladığınız altınları Vakıfbank şubesine getirerek güvenli bir şekilde hesabınıza koyabilirsiniz. Siz otururken uzman kişiler tarafında altınlarınızın değeri hesaplanır. Bir başka yerde kiralık kasada sakladığınız altınları da Vakıfbank Altın Çağı Hesabı’na ekleyebilirsiniz. Getirdiğiniz altınlar Vakıfbank tarafında bozulmaz ya da nakit hale getirilmez. Getirdiğiniz altınlar saf altın karşılığı olarak uzaman kişiler tarafından hesaplanarak gram altın olarak altın çağı hesabınıza aktarılmaktadır.

Vakıfbank Altın Günleri için farklı illerdeki Vakıfbank şubeleri için belirli bir tarih bulunmaktadır. Bu tarihlerde o ilde belirlenen Vakıfbank şubesine gitmeniz gerekiyor. Vakıfbank Altın Günü Ne Zaman diyecek olursanız Vakıfbank’ın resmi internet sitesinde yer alan tabloyu incelemeniz gerekiyor. Ankara ili için farklı İzmir için farklı İstanbul için farklı Vakıfbank Altın Günü tarihleri bulunmaktadır. Bu nedenle Vakıfbank Altın Günü tablosuna bakmanız gerekiyor.

Vakıfbank Ankara Altın Günü için aşağıdaki tabloya bakabilirsiniz. Güncel bilgiler için Vakıfbank internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

altin-gunu-ankara

Vakıfbank’tan altın hesabı açtırma işlemini nasıl yapacağınızı Vakıfbank Altın Hesabı Nedir Ve Nasıl Hesap Açılır? yazımızı okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın