Vakıfbank Altın Hesabı Nedir Ve Nasıl Hesap Açılır?

vakıfbank altın hesbaı

Vakıfbank Altın Hesabı Nedir Ve Nasıl Hesap Açılır? : Vakıfbank Altın Çağı Hesabı ile altın yatırımı yapabilirsiniz. Altın hesabı açma işlemini nasıl yapacağınızı yazımızdan öğrenebilirsiniz. Altın hesabı hakkında bilgi almak için okumaya devam edin. Vakıfbank Altın Çağı Hesabı ile altın birikimlerinizi güvenli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Vakıfbank altın hesbınıza altın alımı yapabilir ya da altınlarınızı satabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için belirli saatlerde işlem haereketi yapmalısınız. İşte Vakıfbank Altın Çağı Hesabı.

Vakıfbank Altın Çağı Hesabı Nedir?

Vakıfbank Altın Çağı hesabı gram cinsinden alış ve satış işlemi yapabileceğiniz, isterseniz düzenli olarak altın birikimi talimatı vererek belirli tutarlarda gram altın yatırımı yapabileceğiniz bir hesap türüdür. Vakıfbank Altın Hesabı açtırmak için Vakıfbank şubesine gidebilirsiniz. Altın hesabınız açıldıktan sonra isterseniz şubeye giderek isterseniz Vakıfbank internet banakacılığını kullanarak altın alımı yapmanız mümkündür.

Vakıfbank Altın Hesabı Hakkında Bilgiler

-Vakıfbank Altın Çağı Hesabı ile altın alımınızı 0,01 gram ve katları şeklinde yapabilirsiniz. Bu oran ile altın alabilir ya da satabilirsiniz.

-Vakıfbank Altın Hesabı vadesiz altın depo hesabıdır.

-Vakıfbank altın hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

Faizsiz yatırım yapmak isteyenler Vakıfbank Altın Çağı hesabını tercih edebilirler. Altının değeri arttıkça hesabınızda biriktirdiğiniz altınların da değeri artacağından kazanç elde edebilirsiniz.

-Altın Çağı Hesabını ile altınlarınızı güveli bir şekilde saklayabilir, çalınma riskine karşı korumaya alabilirsiniz. Ayrıca işçilik kaybı taşımadan altın birikimlerinizi hesabınıza yatırabilirsiniz.

-Altın alım-satım işlemleriniz için Vakıfbank İnternet Bankacılığı’ nı kullanabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank ATM’lerini kullanarak ya da Vakıfbank şubesinden de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Altın Hesabı Nasıl Açılır?

-Vakıfbank Altın Çağı Hesabı açtırmak için herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek hesabınızı açtırabilirsiniz.

-Vakıfbank ATM’sinde Altın Çağ Hesabı açtırmak için Hesap İşlemleri isimli menüde yer alan Altın Çağı Hesabı İşlemleri seçneğinden sonra Altın Alış başlığını kullanarak Vadesiz Altın Çağı Hesabı’nı açabilirsiniz.

-Vakıfbank İnternet Bankacılığı’ndan Altın Çağı Hesabı açmak için yapmanız gereken Altın Çağı İşlemleri başlığını kullanarak Altın Çağı Hesap Açma seçeneği ile bakiyesiz Vakıfbank Altın Çağı Hesabı açma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank Altın Alış/Satış Saatleri

Vakıfbank altın hesabınız ile internet üzerinden altın alış ya da satış işlemi yapmak istiyorsanız hafta içi 08.45-18.00 saatleri arasında işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank altın hesabınız ile günlük alım satım limiti için belirlenen sınır 20.000 TL’dir.

Vakıfbank Altın Hesabı Nasıl Kapatılır?

Vakıfbank altın hesabınızı artık kullanmak istemiyorsanız kapattırabilirsiniz. Hesabı kapattırmak için Vakıfbank şubesine gidebilir ya da internet bankacılığı ile kapatmanız mümkündür. Altın hesabını kapatmak için hesabınızda bakiyenizin 0 olması gerekiyor.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster