Vakıfbank Bireysel Kredileri Ve Faiz Oranları

Ekran Alddıntısı

Vakıfbank Bireysel Kredileri Ve Faiz Oranları: vakıfbank sarı panjur konut kredisi, vakıfbank kredi başvurusu,vakıfbank taşıt kredisi faiz oranları ve kredinin genel hatlarını, Vakıfbank’ın kredilerini yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.Vakıfbank, uzun yıllardır müşterilerinin her türlü nakit ihtiyacında destek veren bankalardan birisidir. Vakıfbank tarafından ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi gibi tüm kredi çeşitleri verilmektedir. Özellikle, verdiği ev kredileriyle büyük ilgi gören Vakıfbank ev kredisi ve faiz oranları ile ilgi uyandırmaktadır. 1954 yılından beri “Biri var halimden anlayan” sloganı ile çalışmalarını yürüten ve sloganına uygun hareket eden banka tarafından konut kredisi alarak, sizde ev sahibi olabilirsiniz.

Vakıfbank Konut Kredisi

ve faiz oranı ile sahip olmak istediğiniz evi belirlemenizin ardından eksper değeri sonucuyla konut kredinizi alabilirsiniz. Vakıfbank tarafından verilen konut kredileri değişken faiz oranlarıyla verilmektedir. 120 aya varan vade seçenekleri ile kredi desteği sunan banka, 60 aylık vade seçeneği için %1,11 faiz oranı uygularken, 120 aylık vadelerde ise %1,15’lik oranla kredi vermektedir. Vakıfbank konut kredisi kapsamında 250.000 TL’lik bir krediyi 120 aylık vadelerle alabilirsiniz.

Vakıfbank Kolay SarıPanjur Konut Kredisi

Vakıfbank Standart konut kredisine göre Kolay Sarıpanjur Konut kredisi farklı faiz oranına sahiptirler. kampanyası ile 120 aya varan vade seçeneği bulunmaktadır. Vakıfbank’ın SarıPanjur konut kredisi için hangi vade seçneğini seçerseniz saçin faiz oranı %1.14’tür ve vadeye göre değişmemektedir. En fazla Sarıpanjur kredi ürünüyle alabileceğiniz kredi tutarı 1.000.000 TL’dir.

-Teminat olarak ise konut ipoteği yapılmaktadır.

-Ekspertiz ücreti olarak 700 TL alınmaktadır.

-Hayat Sigortası yapılmaktadır.

-En az 3.000 TL en fazla ise 1.000.000 TL tutarında SarıPanjur kredi ürünüyle kredi alabilirsiniz.

Kampanyayla ilgili yapılan değişiklikler ve daha güncel bilgi için bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vakıfbank Sarı Panjur Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Nüfus cüzdanınızın ya da sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi başvuru için bulundurulmalıdır.

Kredi başvurunuz için gelir durumunuzu gösteren belge istenmektedir.

İkametgah belgesini kredi başvurusunda kullanabileceğiniz gibi borçlu adına kayıtlı bulunan en son tarihli fatura fotokopisi istenebilir. Bu faturalar elektrik,gaz,su gibi faturalardan biri olabilir.

Banka tarafından ek belgeler istenebilir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank İhtiyaç kredisi ve faiz oranı ile kredi alarak tadilat, eğitim, düğün gibi masrafları karşılamak için kullanabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisine genel olarak bakacak olursak; Vakıfbank ile ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler ise 70.000 TL’ye vara limitlerle kredi alabilmektedir. İhtiyaç kredileri için vade sayısı maksimum 36’dır. Banka tarafından ihtiyaç kredileri faiz oranları %1,25 ile %1,31 oranları arasında değişim göstermektedir.

Vakıfbank taşıt kredisi ve faiz oranı ile almayı planladığınız araç için kredi başvurunuzu şubeye giderek gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank taşıt kredileriyle, hayalindeki taşıtı almayı isteyenlere önemli bir katkı vermektedir. 20.000 TL’den başlayan miktarlarla 48 aya varan vadelerle konut kredisi verilmektedir. Konut kredileri faiz oranları da %1,23 ile %1,25 oranları arasında değişim göstermektedir. Bankanın güncel konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi faiz oranlarını kontrol ederek, düşük faiz oranı ve yüksek vade sayılarıyla kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın