Vakıfbank EFT Saatleri ve EFT Günleri

vakıfbank EFT saatleri

Bankalar EFT saatleri aralığında EFT işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir. EFT saati için belirlenen zamanda EFT yaptıysanız ve EFT günlerinde EFT işleminizi gerçekleştirdiyseniz işleminiz kolaylıkla yapılacaktır ve para gönderimi gerçekleşecektir. Vakıfbank EFT işlem saaatleri ise şöyle;

Vakıfbank EFT saati kaçta başlıyor saat 09 : 00 ‘da başlıyor.

Vakıfbank EFT saati kaçta bitiyor saat 16 : 30 ‘da bitiyor.

Vakıfbank EFT Kodu : 0015

Vakıfbank EFT ne zaman hesaba geçer diye baktığımızda ise Vakıfbank EFT saatleri aralığında yaptığınız EFT işlemi 5 ya da 10 dakika kadar kısa süre içerisinde tamamlanacaktır. Eğer EFT saatleri dışında işleminizi yaparsanız işleminizin tamamlanması bir sonraki iş gününde gerçekleşecektir.

Vakıfbank EFT başlama saatleri ile EFT işleminizi yaptığınızda para transferi ile gönderdiğiniz para karşı tarafın hesabına hızlı ve kısa sürede aktarılacaktır.

Vakıfbank EFT geçme süresi yani gönderilen paranın aktarılması bankadaki işlem yoğunluğuna göre biraz uzayabilir. Bu süre 30 dakikayı bulabilir. Eğer gönderilen para karşı tarafın hesabına geçmediyse bankayla iletişime geçerek sorunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

EFT saatinden sonra EFT yaptım yani saat 16 : 30 ‘dan sonra EFT yaptım diyorsanız işleminiz bir sonraki iş gününde EFT saatleri başladığında tamamlanacaktır.

Vakıfbank İnternetten EFT

Vakıfbank internet bankacılığı EFT saati için belirlenen zaman aralığında da EFT işlemini şubeye gitmeden internet üzerinden yapabilirsiniz.

Vakıfbank internet EFT saati 16 : 30’a kadardır. Bu saate kadar EFT işleminizi internet bankacılığına kullanıcı bilgilerinizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Vakıfbank EFT Günleri

EFT işlemi bankanın mesai saatleri yani EFT saatleri aralığında yapıldığında kısa sürede tamamlanmaktadır. Yani Vakıfbank bir nedenden dolayı tatil değilse hafta içi EFT yaptığınız işleminiz kısa sürede tamamlanır.

Vakıfbank hafta sonu EFT işlemi yaptığınızda ise işleminiz Vakıfbank EFT başlangıç saatine kadar gerçekleşmeyecektir. Eğer Vakıfbank cuma günü EFT işlem saatlerini kaçırdıysanız bu durumda para transferinin tamamlanması için pazartesi gününe kadar beklemeniz gerekecektir. EFT saatleri başladığında para karşı tarafın hesabına gönderilir.

Vakıfbank haftaiçi yani mesai günlerinde EFT yaparsanız işleminizin 5 – 10 dakika içerisinde tamamlanacaktır.

Vakıfbank EFT Limiti

Vakıfbank EFT limiti için belirlenen üst limit 50.000 TL’dir. EFT ile para gönderme işlemi yaparken bu limit sınırını göz önünde bulundurarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

EFT işleminizin sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için EFT saatlerine ve EFT limitine dikkat etmelisiniz.

Vakıfbank EFT Sorgulama

Vakıfbank EFT işleminden sonra paranın karşı tarafa geçmemiş olduğunu öğrendiyseniz bu konuda bankayı arayabilirsiniz. Ancak EFT anında gerçeklememiş ise bu konuda bankada yoğunluk yaşandığını da göz önünde bulundurmalısınız.

EFT işleminde hesap bilgilerinizin ve alıcının hesap bilgilerinin doğru olduğunu kontrol etmenizde fayda vardır. Bu nedenle de EFT tamamlanmamış olabilir.

Eğer EFT işleminizi yaptıysanız, EFT bilgilerinde de bir sorun yoksa ve üzerinden 30 dakika ya da daha fazla süre geçtiyse bu durumda bankayı arayarak Vakıfbank EFT sorgulama yapabilirsiniz.

Vakıfbank EFT sorgulama için 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.

Vakıfbank Yanlış EFT

Vakıfbank EFT yapma işlemi bazen hatalı olarak işleme konulaiblir. Vakıfbank ile yaptığınız EFT işleminin yanlış olduğunu fark ettiğiniz an hemen bankayı arayabilirsiniz. Bankayı arayarak yanlış EFT iptal talebinizi iletebilirsiniz.

EFT iptal için 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.

Vakıfbank EFT nasıl yapılır diyorsanız Vakıfbank Şubesinden, Vakıfbank internet bankacılığından EFT yapabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın