Vakıfbank IBAN Sorgulama Öğrenme Ve Doğrulama

524c0302e6089

Sorgulama Öğrenme Ve Doğrulama iban no sorgulama, vakıfbank iban doğrulama, vakıfbank iban bulma işlemlerini nasıl kolaylıkla ve kısa sürede yapacağınızı yazımızda adım adım anlattık. Vakıfbank IBAN numarasını bankacılık işlemlerinizde kullanmak size hız kazandıracaktır. Ayrıca para transferi işlemlerinde paranın yanlış kişiye gitmesinin önüne geçmek için IBAN numarası kullanarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Vakıfbank IBAN numarasını öğrenmek oldukça kısa be kolay bir işlemdir. Vakıfbank IBAN numarasını sorgulama bankanın resmi internet sitesinden yapılmaktadır.

Vakıfbank IBAN No Sorgulama

işlemi için bankanın resmi internet sitesine girmek gerekiyor. Vakıfbank IBAN numaranısı sorgulamak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  1. Vakıfbank internet sitesinde IBAN sorgulama sayfasını açın. Bu sayfayı açmak  için subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/ibanogren/Subesiz2/IbanOgren.aspx adresini tarayınızda adres çubuğuna olduğu gibi yapıştırın.
  2. Açılan sayfada iki şekilde IBAN öğrenme bulunmaktadır. Vakıfbank Bankomat Kart/ Hesap numaranızın IBAN numarasını öğrenmek istiyorsanız Kart/Hesap Numaranız yazısının yanındaki kutucuğa kart ya da hesap numaranızı
    Eğer Yatırım Hesabını IBAN öğrenme işlemi yapacaksanız Yatırım Hesap Numarası için olan kutucuğa yatırım hesabınızın hesap numarasını yazmalısınız.
  3. Hesap Numaranızı yazdıktan sonra IBAN Öğren butonuna tıklayarak IBAN numaranızı görüntüleyebilirsiniz.

ssntısı

Vakıfbank IBAN Sorgulama aracı kullanarak IBAN numaranızı öğrenmek işte 3 adımda öğrenilecek kadar kolay bir işlemdir.

Vakıfbank IBAN Doğrulama işlemi için yine Vakıfbank IBAN Sorgulama ekranına girmelisiniz. Yukarıda adım adım anlatılan Vakıfbank IBAN No Sorgulama işleminin aynı adımlarını bu sayfada da uygulayacaksınız. Bu şekilde Vakıfbank hesabınıza ait iban numarasının doğrulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

IBAN sorgulama Vakıfbank’ın şubesiz bankacılık işlemleri arasında yer almaktadır. Vakıfbank IBAN numarası ile hesaplarınız arasında ya da bir başka hesaba para transferi işlemi yapabilirsiniz. Vakıfbank IBAN numarasını EFT ya da Havale işlemlerinizde daha hızlı gerçekleştirmiş olurken  ve yanlış hesaba para gönderme riskini düşürmüş olursunuz.

Vakıfbank IBAN Hesaplama Ne İçin Kullanılır?

Vakıfbank IBAN hesaplama aracı IBAN numaranızı internet aracılığı ile istediğiniz zaman öğrenmeniz için şubeye gitmenize gerek kalmadan işlemlerinizde kullanabilmeniz için kullanılmaktadır.  IBAN numarası banka hesabınızın tüm dünya ülkeleri ile yapacağınız bannkacılık işlemlerinizde kullanabilmeniz için vardır. Yani yurtdışındaki bankalarla yapacağınız işlemlerde de IBAN numarasını kullanmanız gerekebilir.

Ayrıca EFT ve Havale işlemlerinde eğer yanlış bir bilgi girişi yaparsanız para transferi yanlış hesaba yapılmış olacaktır.  IBAN ile para transferi işlemi yaparken yanlış yapma olasılığınız daha düşüktür.

One Response

Tüm yorumları göster
  1. feride
    29 Haziran 2016

Bir cevap yazın