Vakıfbank İnternet Bankacılığı Başvurusu Nasıl Yapılır?

vakifbank-internet-bankaciligi-giris

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Başvurusu Nasıl Yapılır? : Vakıfbank internet şubesi başvuru işleminizi yaptıktan sonra internet bankacılığı giriş şifresi sahibi olabilirsiniz. Başvuru işleminizi ister şubeden isterseniz internetten yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız başvuru işleminde  başvuru formu içerisinde yer alan bilgileri doldurup işlemi tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank internet bankacılığı açma başvuru işlemiyle olmaktadır. Başvurunuzun ardından ise Vakıfbank internet bankacılığı giriş şifresi için şifre almanız gerekiyor. Şifre almak için tercih edebileceğiniz bir kaç seçenek bulunuyor. Vakıfbank şubesine giderek giriş şifresi alabilir, telefon bankacılığından ya da internet üzerinden internet bankacılığına giriş şifresi alabilirsiniz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Başvurusu

Vakıfbank internet bankacılığı ile bir çok işleminizi şubeye gitmeye gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Havale, EFT, fatura ödeme, kredi kartı borçlarının ödenmesi, hesap işlemleri, hesap açma-kapatma gibi birçok bankacılık işleminizi yapabilirsiniz. Öncelikle Vakıfbank internet şubesi müşterisi olmanız gerekiyor. İsterseniz şubeden isterseniz internet üzerinden Vakıfbank işleminizi yapabilirsiniz. Vakıfbank internet bankacılığı başvuru işlemini nasıl yapacağınıza bakalım.

  1. Vakıfbank resmi internet sitesine giriş yapın ve sağ üst bölümde yer alan İnternet Bankacılığı butonunun üzerine gelin. Açılan menüde yer alan İnternet Şubesi Müştersi Ol bağlantısına tıklayın.
    vakifbank-internet-bankaciligi
  2. Açılan pencerede kredi kartı bilgileri ile mi yoksa bankomat kartı bilgileri ile mi devam edeceksiniz size sorulacaktır. Tercihinizi işaretleyin.
  3. Sizden istenen kart numarası, kart şifresi gibi bilgileri ilgili alanlara yazın.
  4. İstenen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde yazdıktan sonra Devam butonuna tıklayın ve başvuru işleminizi tamamlayın.

İnternet üzerinden, Vakıfbank internet bankacılığı kayıt olma için başvurunuzu yaptıktan sonra şifrenizi alabilirsiniz.

Şubeden Vakıfbank İnternet Bankacılığı Başvurusu

Vakıfbank internet bankacılığını kullanmak için başvuru yapmanız gerekiyor. İsterseniz Vakıfbank şubesine giderek talebinizi iletebilirsiniz. İlgili banka personeli size Vakıfbank internet bankacılığı giriş şifrenizi verecektir.Bu sırada müşteri numaranızı bilmiyorsanız öğrenebilirsiniz.

İnternet bankacılığına giriş için müşteri numarası ve şifre gereklidir. Bu bilgileri aldıktan sonra internet bankacılığına giriş yapabilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon Bankacılığından Şifre Alma

Vakıfbank internet şubesi giriş şifresi almak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon numarası 444 07 24’tür. İnternet bankacılığı şifrenizi bu numarayı aradıktan sonra menüde 4 rakamını tuşalayabilirsiniz. İnternet bankacılığı hizmetlerine bağlandığınızda Vakıfbank  internet şubesi şifre işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Vakıfbank internet bankacılığı şifre sıfırlama, yeni şifre alma işlemlerinizi menüyü takip ederek size sorulan soruları doğru yanıtladığınızda alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi size TC kimlik numarası, ad-soyad, banka hesabınızın kart numarası gibi bilgileri güvenlik amacıyla sorabilir.

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın