Vakıfbank Kredilerine Başvuru Nasıl Yapılır

Vakıfbank-Müşteri-Hizmetleri-Telefon-Çağrı-Merkezi-İletişim-Numarası

Kredilerine Başvuru Nasıl Yapılır: Vakıfbank konut, taşıt, ihtiyaç kredilerine sms, internet üzerinden, mobil bankacılıktan kredi başvurusu nasıl yapılır? 2016.Vakıfbank farklı faiz oranlarıyla ihtiyaç, taşıt ve konut kredileri vermektedir. Vakıfbank kredilerine başvuru yapmak için şubeye gitmek zorunda değilsiniz. Mobil bankacılık, sms , internet üzerinde, Vakıfbank şubelerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank Telefon İle Kredi Başvurusu

Vakıfbank’ın kredilerine telefondan başvuruda bulunmak için yapmanız gereken 0850 22 0724 numarasını aramalısınız. Bu numarayı aradıktan sonra sizden TC kimlik numaranız istenecektir. TC kimlik numaranızı doğru bir biçimde girdikten sonra Vakıfbank kredilerine başvuruda bulunabilirsiniz. Konut kredisi, taşıt kredisi ya da ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank SMS İle Kredi Başvurusu

Vakıfbank kredilerine sms ile başvuru yapmak için Kredi yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı yamalısınız. Bir boşluk bırakıp gelirinizin ne kadar olduğunu yazdıktan sonra 5724 numarasına kısa mesaj olarak göndermelisiniz. Siz bu mesajı gönderdikten sonra telefonunuza mesaj gelecektir. Bu mesajın içeriğinde iletilenler; gelir durumunuza göre vade seçeneği olan kredi bilgileri size mesaj olarak gönderilecektir.

Örnek Başvurusu: Kredi 98765432100 2500

Kredi başvurusu için gönderdiğiniz kısa mesaj için operatörünüz tarafından sizden bir miktar kısa mesaj nedeniyle kesinti yapılacaktır.

Vakıfbank Mobil Bankacılık Kredi Başvurusu

Vakıfbank müşterileri mobil bankacılık ile kredi başvurusunu gerçekleştirebilirler. Vakıfbank Mobil Bankacılığa telefonunuzdan giriş işlemini yaptıktan sonra mobil bankacılık menüsünde yer alan “Başvurularım” bölümünü seçmelisiniz. Bu menüden Vakıfbank İhtiyaç Kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vakıfbank Web (İnternet) Üzerinden Kredi Başvurusu

Vakıfbank kredi başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştirebilmek için Vakıfbank müşterisi olmanız gerekiyor. Ayrıca 6 aydır maaşınızı Vakıfbank’tan alıyorsanız yani maaşınız Vakıfbank hesabına yatıyorsa o zaman internet üzerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vakıfbank kredilerine başvurmak için internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra “Başvurularım” menüsünü seçmelisiniz. Bu bölümde yer alan ihtiyaç kredisi adımı ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Vakıfbank kredi başvuruşunuzu yaparken istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir biçimde ilgili alanlara doldurmalısınız. Bu şekilde Vakıfbank kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vakıfbank internet bankacılığı (Vakıfbank İnternet Şubesi) ile hafta içi ya da hafta sonu fark etmez istediğiniz saatte kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vakıfbank Şubelerinden Kredi başvurusu

Vakıfbank şubelerine giderek istediğiniz kredi için ilgili banka personeli ile görüşebilirsiniz. Böylece hangi kredi için ne kadar ödeme yapmanız gerekiyor, kredi faiz oranı ne olacak, vade süresi ne kadar bu gibi bilgiler banka personeline danışarak öğrenebilirsiniz.

Kredi başvurusu yapmaktan daha önemli olan kredi taksitlerini ödeme durumunuzdur. Eğer taksitleri zamanında ve tutarında ödemezseniz gecikme faizi uygulanmaktadır. Bu durum kredi notunun düşmesine neden olur. Ayrıca krediyi ödeyecek kadar düzenli bir gelire sahipseniz bu paranızı biriktirin ve ihtiyacınızı bu şekilde karşılayın. Böylece kredi için ödemeniz gereken faizi ödemeyeceğini için kar etmiş olursunuz. Sonuçta aylarca kredi taksiti ödeyeceğiniz için hem paranız bölünmüş olacak hem de faiz ödemek zorundasınız. Tavsiye edilen ve tercih edilmesi gereken seçenek budur. Böylece kredi notu düşmeden, faizsiz, borçsuz bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın