Vakıfbank Like Kart Başvurusu ve Sonucu Sorgulama

Like kart başvuru işlemiyle kartını alan üniversiteli olarak, Vakıfbank öğrenci kredi kartı limiti ile alışverişlerinizden çekilişe katılabilir,Like card çekiliş sonuçları ile sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Vakıfbank like kart limiti, özellikleri hakkında bilgi almak ve Like Kart başvuru işlemini mesajla , internetten nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Like Kart Özellikleri

Like Kart sahipleri kartlarını kullanarak alışveriş yapabilir ve her alışveriş işe çekiliş hakkı kazanabilirler. Bu çekilişlerde sunulan hediyeleri sahip olabilirler. Üniversite öğrencilerinin hem harcayıp hem de kazanabilecekleri bir karttır.

Likepuan, Like Kredi Kartı’na özeldir. Worldpuan’a ek olarak Likepuan kazanabilirsiniz. Kartınızı kullanarak yapacağınız 1 TL tutarındaki alışverişe 1 Likepuan kazanırsınız. Likepuan kazanırken Worldpuan da kazanabilirsiniz.

Vakıfbank Like Kart yıllık ücreti 12 TL’dir. Ancak e-ekstre talebinde bulunursanız yıllık ücreti ödemenize gerek kalmayacaktır.

Vakıfbank Like Kart limiti için belirlenen en az tutar 400 TL’dir. Vakıfbank Like Kart limiti arttırma talebinizi bankaya isterseniz şubeden isterseniz müşteri hizmetlerini arayarak iletebilirsiniz. Banka talebinizi değerlendirdikten sonra bir engel görmezse limitinizi yükseltecektir ve kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vakıfbank Like Kart borç sorgulama işlemini internet bankacılığından yapabilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanıcı bilgileri ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra kartınızla hangi tarihte ne kadar harcama yaptığınızı görebilirsiniz. Kredi kartı ekstrenizde toplam kredi kartı borcunuzu ve ödemeniz gereken asgari tutar bilgisini de görmeniz mümkündür. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak da kart borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Mesajla Vakıfbank Like Card Başvurusu

Vakıfbank Like Kart başvuru işlemi için şubeye gitmek istemiyorsanız hemen bulunduğunuz yerden SMS’le kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Telefonunuzun mesaj bölümüne girin ve LIKE yazın bir boşluk bırakın sonrasında TC Kimlik Numaranızı yazın ve 5724 numarasına gönderin.

Vakıfbank Like Card başvuru örneği; ; LIKE 12345678912

İnternetten Vakıfbank Like Kard Başvurusu

Like Card başarı olan üniversite öğrencilerini ödüllendiriyor. Ayrıca internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde de ekstra puan kazandırıyor. İnternet üzerinden Like Kart başvurusunu Vakıfbank resmi internet sitesinden yapabilirsiniz. Başvuru için yapmanız gerekenler ise şöyle;

1-Vakıfbank resmi internet sitesine girin.

2- Üst bölümde yer alan BİREYSEL menüsüne tıklayın.

3- Bireysel menüsü altında açılan menülerden KARTLAR bağlantısını tıklayın.

4- Açılan sayfada sol menüde KREDİ KARTLARI bağlantısını tıklayın.

5-Kredi Kartları bağlantısına tıkladığınızda altında açılan seçeneklerde yer alan LIKE CARD seçeneğini tıklayın.

6-Açılan sayfada karşınıza gelen HEMEN BAŞVUR butonuna tıklayın.

7- Hemen Başvur butonuna tıkladığınızda açılan sayfada sözleşmeyi okuyup kabul ediyorsanız işaretlemeyi yaptıktan sonra KREDİ KARTI BAŞVURUSU butonuna tıklayın.

8-Like Kart başvurusu yapmak için karşınıza gelen kredi kartı başvuru formu içerisindeki bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girdikten sonra KAYDET ve İLERLE butonuna tıklayın.

Kredi kartı başvuru formu 4 aşamalıdır. Giriş, Kişisel Bilgiler, Adres Bilgileri, Referans Numarası aşamalarında sizden istenen bilgileri girdikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank Like Kart çekiliş ile Mini Cooper, iPad, iPhone gibi farklı ödüller vermektedir. Sizde çekilişe katılmak ve Like Kart avantajları ile alışveriş yapmak istiyorsanız kredi kartı başvurunuzu internet aracılığı ile bu şekilde yapabilirsiniz. İsterseniz mesajla ya da Vakıfbank Şube’den de başvuru işlemi yapabilirsiniz.

Vakıfbank Like Kart Başvuru Sonucu

Vakıfbank Like Card başvuru sorgulama işlemini internet üzerinden yapabilirsiniz. Bu işlemi Vakıfbank resmi internet sitesine girdikten sonra BİREYSEL> KARTLAR> KREDİ KARTLARI>LIKE CARD> HEMEN BAŞVUR adımlarını takip edin. Ulaştığınız sayfa BAŞVURU SORGULAMA butonunu tıklayın. (Başvuru sonucu sorgulama sayfasına ulaşmak için fotoğraflardan yararlanmak isterseniz yazı içerisinde yer alan “internetten kredi kartı başvuru” adımlarını uygulayarak ulaşabilirsiniz. )

Başvuru sorgulama butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen sayfada sizden TC Kimlik Numarası ve Cep Telefonu bilgileri istenecektir.

Sizden istenen bilgileri doğru olarak ilgili alanlara girin. Vakıfbank Like Kart başvuru sorgulama işlemini bu şekilde yapabilirsiniz.

Like Kart başvuru sonucu öğrenmenin bir diğer yolu da 0850 222 0724 Vakıfbank telefon bankacılığı ile müşteri hizmetlerine ulaşmaktır. Müşteri hizmetlerine ulaştıktan sonra kart başvurunuzun sonucu öğrenebilirsiniz. Vakıfbank Like Kart müşteri hizmetleri ile kartınızın başvuru durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster
  1. Pingback: Vakıfbank Like Kart Özellikleri 2 Mart 2017

Bir cevap yazın