Vakıfbank Like Kart Özellikleri

Vakıfbank Like Kart başvuru işleminden önce Like Card çekiliş hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz. Like Card üye girişi ile puanlarınızı dönüştürebilirsiniz. Vakıfbank öğrenci kredi kartı limiti kadar nakit çekebilir, alışverişlerinizden puan kazanabilirsiniz.

Vakıfbank Like Kredi Kartı üniversite öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek pek çok özelliğe sahip bir karttır. Düzenli olarak kart sahipleri çekilişe katılabilir, her alışverişinizden katılabileceğiniz çekilişlerden sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Vakıfbank Like Kart para çekme limiti günlük olarak 3.000 TL olarak belirlenmiştir. Eğer daha fazla nakit çekmek istiyorsanız Vakıfbank Şube’sinden sizin için belirlenen limitiniz kadar nakit çekimi yapabilirsiniz.

Üniversite öğrencileri Like Kart başvurusu yapabilir. İnternet üzerinden kart başvurunuzu yapmak isterseniz öğrenci belgenizi Vakıfbank’a göndermeniz gerekiyor. Gönderme işleminizi e-posta aracılığı ile yapabilirsiniz.

Not ortalaması yüksek olan Like Kart sahibi üniversite öğrencileri not ortalaması bilgisini Vakıfbank Şubesi’ne bildirirlerse Likepuan kazanabilir.

Yıl sonu ortalaması 3,51 – 3,99 aralığında olan üniversiteliler 2000 likepuan kazanmaktadır. Eğer yıl sonu ortalamanız 4.00 ise bu durumda kazanacağınız likepuan 10.000 olmaktadır.

Doğum gününüzle ilgili olarak da puan kazanabiliyorsunuz. Doğum gününüze yaklaşırken kartınızı kullanarak her 50 TL ya da daha fazla tutarda yapacağınız alışverişiniz için  5 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu puan kazanma durumu bir gün geçerli değil, doğum gününüzden önceki 1 hafta içerisinde kartınızı kullanarak yapacağınız alışverişler için geçerli olmaktadır.

İnternetten yapacağınız alışverişler için her 75 TL ve daha fazla tutardaki alışverişlerinize %10 worldpuan kazanabilirsiniz.

Vakıfbank Like Kart başvuru yolları hakkında bilgi almak için Vakıfbank Like Kart Başvurusu ve Sonucu Sorgulama yazımızı okuyabilirsiniz. Vakıfbank öğrenci kredi kartı başvuru sonucu ile onay cevabı aldıysanız size özel avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank Like Kredi Kartı Limiti

Vakıfbank Like Kart için belirlenen en az limit 400 TL olmaktadır. Yani kart başvurunuz onaylandığında en az 400 TL limitli bir kredi kartına sahip olmanız mümkündür.

Banka uygun görürse kart limitiniz daha yüksek olabilir. Limitinizin az olduğunu düşünüyorsanız Vakıfbank Like Kart limiti arttırma için şubeye uğrayabilirsiniz. Kart borçlarınıza ait ödemelerinizin düzenli olması limit yükseltme talebinizin onaylanmasında etkili olabilir.

Worldpuan Özelliği

Like Kredi Kartı aynı zamanda WorldCard özelliği bulundurmaktadır. Kartınızı kullanarak WorldCard üye üşyerlerinden yapacağınız alışverişlerden puan kazanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz puanları diğer alışverişlerinizde nakit yerine kullanabilirsiniz.

Like Card ile  10 TL’lik alışverişleriniz için 1 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Vakıfbank Like Puan Nedir?

Like Puan Like Kart’a özel ve çekilişe katılmak için kullanabileceğiniz bir puandır. Hem Worldpuan hem de Like Puan kazanabilirsiniz. Yapacağınız her 1 TL’lik alışverişiniz için 1 Likepuan kazanırsınız. Like puan kazanırken Worldpuan kazanmaya da devam edersiniz.

Harcamalarınızdan kazandığınız Likepuanları çekilişe katılarak hediye kazanmak için kullanabilirsiniz.

Likepuan kazanmak için Visa / MasterCard amblemi bulunan iş yerlerini tercih edebilirsiniz. Bu noktalardan alışveriş yaptığınızda 1 TL alışveriş için 1 Likepuan kazanılmaktadır.

Vakıfbank Like Puan Ne İşe Yarar?

Likepuan çekilişe katılma hakkı almak için kullanılabilir. Araba, tablet, telefon kazanmak isteyen kart sahipleri biriktirdikleri puanları çekilişe katılarak pek çok farklı hediye sahibi olma şansı yakalamak için Likepuan puanlardan çekiliş hakkı alabilirler.

Daha fazla Like Puan kazanmak isteyenler Worldpuanlarını LikePuan’a dönüştürebilirler. Böylece daha fazla çekiliş hakkına sahip olabilirsiniz. Çekiliş hakkınızın fazla olması size kazanma şansı verecektir.

Bu işlem için likecard.com.tr adresinden üye girişi ile giriş yapmalısınız. Somrasında Like’la kazan sayfasına girdikten sonra ÇEVİR botunu göreceksiniz. Bu butona tıkladıktan sonra Worldpuanlarınızın ne kadarını dönüştürmek istediğinizi yazmalısınız. Bu Worlpuanı Like Puana dönüştürme ile hediye kazanma şansınızın artmasını sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank Like Puan Nasıl Kullanılır?

Like Kart kullanarak alışverişlerinizden Likepuan toplarsınız. Topladığınız puanları likecard.com.tr adresinde yapılan çekilişlerde çekiliş hakkı almak için kullanabilirsiniz.

Kazanmış olduğunuzda her Likepuan için Vakıfbank Like Kart çekiliş için 1 hakka sahip olusunuz. Her 1 Like puan için çekilişten hediye kazanma şansı yakalamış olacaksınız.

Vakıfbank Like Kart Faiz Oranları

Alışveriş faiz oranı için belirlenen oran %2.02’dir.

Nakit Çekim Faiz Oranı için belirlenen oran %2,02’dir.

Gecikme Faizi belirlenen oran %2,52’dir.

Vakıfbank Şubesi’nden, Bankomat ve ParaBankomat’lardan nakit çekmeniz mümkündür. Ayrıca diğer banka ATM’lerini de nakit çekmek için kullanabilirsiniz. Nakit çekimini limitiniz dahilinde gerçekleştirebilirsiniz.

-Vakıfbank ATM’den yapacağınız Nakit Çekim Ücreti %4.24 + 7.15 TL (BSMV Dahil)

-Yurt içinde bulunan diğer bank ATM’sinden yapacağınız nakkit çekim ücreti % 4.24 + 7.15 TL (BSMV Dahil)

-Yurt dışında bulunan ATM’den nakit çekim ücreti % 4.24 + 3.60 USD (BSMV Dahil)

Vakıfbank Like Kart Yıllık Ücreti

Vakıfbank Like Kart aidatı 12 TL’dir. Aidatı ödemek istemeyen üniversite öğrencileri kredi kartı ekstresini e-posta yolu ile aldıklarında kart ücreti için ödeme yapmasına gerek kalmayacaktır.

Like Card ekstrenizi e-posta olarak aldığınızda gereksiz kağıt tüketimini önleyebilirsiniz. Bu durum size de kart ücreti ödememek kolaylığı sağlayacaktır.

444 0 724 Telefon Bankacılığı’nı kullanarak ya da herhangi bir Vakıfbank Şubesi’ne giderek ekstrenizi e-posta ile e-ekstre olarak almak istediğinizi bildirebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın