Vakıfbank Ne Zaman Açık

kısaca

Vakıfbank şubelerinin olduğunu bilmek şubelere gidecek müşterilerinin işlerini zamanında tamamlaması bakımından önem taşımaktadır. Vakıfbank Türkiye’de pek çok ilde faaliyet gösteren bir bankadır. Ayrıca ve atmleri aracılığı ile de bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek oldukça kolaylaşmaktadır.

Vakıfbank şubeleri ile para gönderimi, fatura ödemeleri, kart hareketleri, hesap değişiklikleri gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler hem şubeden hem de bankamatiklerden gerçekleştirilebilir. Vakıfbank’ın devlet temelli bir banka olduğunu söylemek mümkündür. Devlet temelli olması nedeniyle kamu hizmetlerinin ödemeleri de Vakıfbank ile yapılmaktadır. Yine birçok özel şirketin ve firmanın kamu ödemelerini yapmak için vatandaşlar tarafından da Vakıfbank tercih edilen bir banka olarak görülmektedir.

Yukarıda bahsedilen işlemleri şubeden gerçekleştirmek için şubenin çalışma saatlerini göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Eğer işlemleriniz için şubenin size uygunluk göstermiyorsa o zaman bankamatikleri veya internet bankacılığını tercih edebilirsiniz. Ancak bazı işlemler için yine de bankanın şubesine gitmeniz gerekebilir. Size uygun bir vakitte bankanın mesai saatlerinde şubede bulunarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşe gitmeden önce, sonra, öğle arası, haftasonu gibi vakitlerde bankanın açık olduğu vakitlerde şubeye uğrayabilirsiniz.

VakıfBank Çalışma Saatleri

VakıfBank Öğleden Önce Çalışma Saati :   09.00 – 12.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

VakıfBank  öğle tatilinde açık mı ? : 12.30 – 13.30 saatleri arasında hizmet vermemektedir.

VakıfBank öğleden sonra açık mı,  çalışma saati : 13.30 – 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Şubeye Gitmeden İşlem Yapma

Bankaya giderek ilgili işleminiz için sıra numarası aldıktan sonra sıra size geldiğinizde VakıfBank hizmetlerinden faydalabilirsiniz. Bankada işlemlerinizi tamamlayabilmek için planladığınız vakitten biraz daha erken gitmeniz tavsiye edilebilir. Bankanın müşteri potansiyeli nedeni ile çok sıra beklemeniz gerekebilir.

Vakıfbank internet bankacılığı ile 7 gün 24 saat mesai saatlerine bağlı kalmadan fatura ödeme, eft, havale, hesap işlemleri gibi birçok işlemi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek kalmadan, sıra beklemeden, mesai saatleri arasına işlemlerinizi sıkıştırmadan bu destekten faydalanabilirsiniz.

VakıfBank Türkiye Bankalar birliğinin raporunda yer alan bilgiye göre aktiflik yönüyle Türkiye’nin en büyük 6. Bankası olarak faaliyet göstermektedir. Vakıfbank 13 Nisan 1954  yılında hizmet vermeye başlamıştır. Kısa zamanda büyük ilerleme göstermiştir. “Burası sizin yerini işimiz halden anlamak” sloganı ile hafızalarda yer adindi. Ayrıca yurtdışında da şubeleri bulunduğu için para gönderim alım işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Vakıfbank ile iletişime geçmek için mesai saatleri dışında 444 0 724 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın