Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi Faiz Oranları Ve Başvuru

vakıfbank konut kredisi

Ve Başvuru : SarıPanjur ile ev Kredisini sunuyor. Faiz oranları ve örnek hesaplama tablosu ile yazımızda Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi hakkında detayları öğrenebilirsiniz. 120 ay vadeli 100.000 TL konut kredisi almak istiyorsanız Vakıfbank SarıPanjur Konut Kredisi ile mümkün. İşte Vakıfbank Sarıpnjur Konut Kredisi Başvurusu ve Faiz Oranları.

Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi %0.80’den başlayan faiz oranları ve 120 aya varan vade seçenekleriyle ev alma imkanı veriyor. Konut kredinizin ödeme seçenekleri de sizin isteğinize göre planlanabiliyor. İsterseniz konut kredinizi artan taksitli olarak ödeyebilir isterseniz ara ödemeli seçneği tercih edebilirsiniz. Esnek ödeme alternatifleri ile Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi alınabiliyor.

Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi Başvurusu

Vakıfbank SarıPanjur Konut Kredisi almak istiyorsanız bankanın şubelerine giderek başvuru işleminiizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank çağrı merkezinden de konut kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığı ile konut kredisini başvurusu yapmak istiyorsanız bir sonraki başlıktan nasıl yapacağını öğrenebilirsiniz.

Telefondan Vakıfbank Konut Kredisi Başvurusu

Telefonunuzu kullanarak Vakıfbank Çağrı Merkezi numarası olan 444 0 724 numarasını arayarak aşağıdaki adımları uygulayın. Vakıfbank konut kredisi başvurusu yapmak için bu adımları sırasıyla uygulayın.

  • 5 numarasını tuşayın, yani Başvuru İşlemleri seçneğini seçin.
  • 2 numarayı tuşlayın, yani Kredi Başvuru seçeneğini.
  • 1 numarasını tuşlayın, yani Konut Kredisi Başvurusu.

Bu adımları uyguladıktan sonra Vakıfbank Konut Kredisi başvuru işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank konut kredisi almak isteyen müşterilerine %0.80 faiz oranından başlayan seçeneklerle kredi veriyor. Sarı Panjur konut kredisinin vadesi arttıkça faiz oranı da artıyor. Yaniş 12 ay vade ile konut kredisi alırsanız %0.80 faiz oranı ile konut kredisi alabilirsiniz. Ancak 60 ay vade ile konut kredisi alırsanız %0.90 faiz oranı ile kredi kullanabilirsiniz. Vakıfbank konut kredisi faiz oranı aşağıdaki tabloda vade seçeneğine göre uygulanan faiz oranları ile görebilirsiniz.

vakıfbank faiz oranları

Vakıfbank örneği için aşağıdki tabloya bakabilirsiniz. Bu tabloda 100.000 TL konut kredisini 12 ay vade ile Vakıfbank’tan aldığınızda  uygulanan faiz oranı %0.95 olmaktadır. Ekspertiz için alınan ücret ortalama bir değer olarak hesaplanmıştır. Sizin konut kredisi almak istediğiniz konut için ekspertiz ücretinde farklılık olabilir. İşte Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplama örneği aşağıdaki tablodaki gibidir.

vakıfbank konut kredisi hesaplama

Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredi Çeşitleri

Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi farklı konut kredileri sunmaktadır. Siz konut kredisi aldıktan sonra nasıl ödeme yapacaksınız, ara ödemeli bir konut kredisi mi istiyorsunuz, önce düşük taksitler ödedikten sonra anaparayı mı ödemek istiyorsunuz yani sizin istediğinize göre bir Sarı Panjur Konut Kredisi alabilirsiniz. İşte Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi seçenekleri.

-Masrafsız Sarıpanjur

-Artan Taksitli Sarıpanjur

-Azalan Taksitli Sarıpanjur

-Standart SarıPanjur

-Taksitler Sonra SarıPanjur

-Anaparası Sonra SarıPanjur

-Transfer Et SarıPanjur

-Ara Ödemeli SarıPanjur

-Periyodik Ödemeli SarıPanjur

-Anapara Sabit SarıPanjur

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın