Vakıfbank Worldpuan Nerelerde Kullanılır?

Vakıfbank Worldpuan geçen marketler ve worldpuan kullanılan siteler ile biriktirdiğiniz puanları kullanarak bedava alışveriş yapabilirsiniz. Kampanyaları takip ederek daha fazla puan kazanarak nakit ödemeden alışverişinizi puan kullanımı ile tamamlayabilirsiniz. Peki worldpuan hangi marketlerde geçerli ve worldpuan kullanılan internet siteleri hangisi bakalım.

Vakıfbank Worldpuan Nedir?

Vakıfbank World Kredi Kartı ile yapacağınız harcamalardan kazanacağınız puanlardır. Kazandığınız puanları alışverişlerinizde nakit yerine kullanabilirsiniz. Kampanyalar ile yapacağınız alışverişlerde daha fazla worldpuan kazanabilirsiniz.

Vakıfbank Üye İşyeri ya da Vakıfbank World üye İşyeri şeklinde birbirinden farklı özelliklere sahip işyeri seçenekleri bulunmaktadır.

Vakıfbank Üye İşyeri seçeneğiyle karşılaştıysanız bu ifade tüm bankaların kartlarına yalnızca tek ödeme işlem yapabilme imkanı veren işyerleridir.

Vakıfbank World Üye İşyeri ise hem tek ödeme işleminin yapılabildiği hem de taksitli işlem yapılabilen üye işyeri anlamına gelmektedir. Vakıfbank World Kart sahipleri yapacakları bu işlemlerden Worldpuan kazanabilirler. Aynı zamanda kazandığını bu puanları alışverişlerinizde nakit yerine kullanabilirsiniz.

Taksit imkanı sunmayan üye işyerlerinden alışveriş yaptığınızda sadece tek ödeme işlemleri için Worldpuan verilmektedir. Bu işyerleri Vakıfbank World Üye İşyeri’dir. VakıfBank World Üye İşyerleri, yapılan alışveriş için artı taksit ve/veya taksit öteleme gibi farklı taksitlendirme imkanı sunmaktadır ve sektörel kampanyalardan faydalanabilmektedir.

Vakıfbank World Kart hem yurt içinde hem de yurt dışında kullanıma uygundur. İnternetten güvenle kartınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank ve World üye işyerini tercih ederek alışverişinizi gerçekleştirirseniz özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank Worldpuan Hesaplama

Vakıfbank World Kart ile yapacağınız alışverişlerden puan kazanırsınız. Kazandığınız her 2 Worldpuan, üye iş yerinde kullanmak istediğinizde 1 kuruş değerinde olmaktadır.

Örneğin Vakıfbank 2000 Worldpuan kaç TL diye baktığımızda 10 TL olarak hesaplanmaktadır. Bir örnekle açıklayacak olursak 10 TL değerinde bir ürünü puanla satın almak isterseniz 2.000 Worldpuan biriktirmiş olmanız gereklidir. 2.000 puan ile ürünü satın alabilirsiniz. Vakıfbank world puan karşılığı bu şekilde hesaplanabilir.

Vakıfbank World puan kampanyaları ile yapacağınız alışverişlerden daha çok puan kazanabilirsiniz.Vakıfbank World puan kullanılan siteler ile online alışveriş yapabilir ödeme işlemini puanlarınızla yaparak bedava alışveriş avantajından faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank World Puan Öğrenme

Vakıfbank World kartınızı kullanarak yaptığınız alışverişler için world puan sorgulama ile ne kadar puan kazandığınızı öğrenmek için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Kredi kartı ekstrenizde biriken worldpuanları görebilirsiniz.

Ayrıca internet bankacılığından kartınızla hangi tarihte ne kadar harcama yaptığınızı da öğrenebilirsiniz.

Mobil bankacılığa giriş yaptıktan sonra biriken puanınızı öğrenmeniz mümkündür.

0850 222 0 724 Vakıfbank telefon bankacılığını kullanarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaştıktan sonra size yöneltilen soruları doğru bir şekilde cevapladıktan sonra biriken puanlarınızı öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Worldpuan kullanılan marketler;

A101 MAĞAZALAR ZİNCİRİ

MİGROS MAĞAZALAR ZİNCİRİ

CARREFOUR MAĞAZALAR ZİNCİRİ

REAL MAĞAZALAR ZİNCİRİ

KİPA MAĞAZALAR ZİNCİRİ

ŞOK MAĞAZALAR ZİNCİRİ

hizlial.com adresinde de biriken puanlarınızı harcayabilirsiniz.

Güncel bilgi için Vakıfbank Şubesi’ne uğrayabilir ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın