Vodafone SMS ile Kredi Notu Öğrenme Nasıl Yapılır?

vodafone-kredi-notu-ogrenme

Vodafone SMS ile Kredi Notu Öğrenme Nasıl Yapılır? : Vodafone Findeks sorgulama 1122 numarası ile yapılabilir. Vodafone 1122 numarası ile Findeks kredi notu öğrenme işlemini nasıl yapacağınızı yazımızda açıkladık. Kredi notu öğrenme ücretsiz bir işlem değildir. Vodafone mesajla kredi notu öğrenme için ne kadar ücret aındığını yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Kredi notu öğrenme için farklı seçenekler bulunuyor. İsterseniz Findeks kredi notu sorgulama yapabilir, isterseniz SMS ile kredi notu öğrenme işlemi yapabilirsiniz. Vodafone müşterisi olarak kredi notunuzu SMS ile öğrenmeniz mümkündür. Vodafone müşterisi olarak telefon hattına sahipseniz yazımızda nasıl kredi notu sorgulama yapabileceğinizi açıkladık.

Kredi notu sorgulama sistemi olan Findeks ile kredi notunuzu öğrenmek için Vodafone hattınızı kullanabilirsiniz. Turkcell ve Vodafone operatörlerini kullananlar kredi notunu mesajla öğrenebilirler.

Vodafone Kredi Notu Öğrenme

Vodafone hattınızı kullanarak mesaj göndermeniz sonucunda kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Findeks kredi notu sonucunuz mesaj gönderdiğiniz hatta gönderilecektir. Vodafone kredi notu sorgulama için şu işlemi yapmanız gerekiyor.

1- Vodafone hattının kullanıldığı telefondan mesaj bölümüne girin.

2- 11 Haneli TC Kimlik Numaranızı yazın ve bir boşluk bırakıp doğum yılınızı 4 haneli (1950,1960 gibi) olarak yazın.

3- Oluşturduğunuz mesajı 1122 numarasına SMS olarak gönderin.

Örnek Vodafone kredi notu sorgulama : 12345678912 1950 ve 1122’ye gönderilebilir.

TC kimlik numaranızı ve doğum yılınızı mesaj içeriğine doğru ve eksiksiz bir şekilde yazdığınıza dikkat edin.

Vodafone Findeks kredi notu öğrenme işlemini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Kredi Notu Sorgulama Ücretsiz Mi?

Vodafone hattını kullanarak kredi notu öğrenme ücretsiz bir işlem değildir. Mesaj ile anında kredi notu öğrenme işleminiz için ücret alınmaktadır.

Vodafone SMS ile kredi notu öğrenme ücreti ise 9 TL’dir. Faturasız hat kullanan Vodafone müşterilerinden 9 TL işlem ücreti alınmaktadır. Faturalı hat kullananlardan ise 9 TL kredi notu sorgulama ücreti faturaya yansıtılacaktır.

Vodafone müşterisi olarak doğum yılı ve TC no ile kredi notu öğrenme işleminizi ücretli olarak öğrenebilirsiniz. TC ile kredi notu öğrenme kolaylıkla yapabileceğiniz bir işlemdir. Böylece bir siteye üye olmadan kredi notu öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin kredi notu öprenme sitesi olan Findeks ile kredi notu sorgulama için üyelik gerekmektedir.

Bireysel kredi notu sorgulama işleminizi istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Ayrıca kredi notunuzu istediğiniz kadar sorgulatabilirsiniz. Kredi botu öğrenme işlemi yapmak kredi notunuzun düşmesine neden olmaz.

Cepten kredi notu öğrenme seçeneklerinden olan SMS ile kredi notu sorgulaması yaptığınızda kısa sürede kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Cep telefonundan kredi notu öğrenme hızlı ve kolay bir işlemdir.

 

Vodafone kredi notu öğrenme nasıl yapılır

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın