World Kart Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir

world-taksitl-nakit-avans

World Kart Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilirworldcard taksitli nakit avans nasıl çekilir world kart taksitli nakit avans kampanyası, yapı kredi world kart taksitli nakit avans hesaplama nasıl yapılır yazımızda bulabilir ve World  Kart nakit avansı nerelerden alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi world kart taksitli nakit avans kampanyası yaparak müşterilerine hizmet vermektedir. Nakit avans kullanmanın en önemli şartlarından birisi kredi kartınızda nakit kullanımı için limitin bulunmasıdır. Kredi kartınızın ödemelerini düzenli olarak yapıyor ve banka borcunuzu aksatmıyorsanız eğer limitiniz bulunmaktadır. Bankalar, yıl içerisinde üç defa kredi kartı asgarisini ödemeyen müşterileri için ise kanunlara göre taksitli nakit avans seçeneğini kapatmaktadır. Kartınızda limit bulunması durumunda kredi kartlarınızdan nakit avanslarınızı kullanabilirsiniz.

World Kart Taksitli

Yapı Kredi World kart taksitli nakit avans kampanyası ile %2.02 faiz oranıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Komisyonsuz ve masrafsız olarak nakit kullandıran Yapı Kredi de nakit avans kullanımını örnekle açıklayacak olursak, 1000 TL’lik bir tutar için 9 ay vadeli olarak taksitli nakit avans kullanımınızı 24 TL farkla toplam 1024 TL ödeyerek yapabilirsiniz. Bu tutar için aylık 113,7 tutarında bir ödeme yapılmaktadır. 5000 TL’lik bir miktar içinse 5130 TL olarak geri ödeme yapılmaktadır.

World Kart Taksitli Nakit Avans Faizi

Yapı Kredi bankası kredi kartı ile kullanabileceğiniz taksitli nakit avans faiz oranı ise %1.99’dur. Banka tarafından yapılacak yeni kampanya ve faiz oranları sonucunda bu oranlar değişebileceğinden, nakit avans kullanımından önce mutlaka güncel faiz oranlarına da bakmayı unutmayınız.

World kart taksitli nakit avans kampanyası ile nakit ihtiyaçlarınızı gidermek istiyorsanız eğer, en yakın Yapı Kredi ATM’sine giderek vadeli olarak paranızı çekebilirsiniz. Banka tarafından yüksek tutarlı para çekimi yapılacaksa eğer, ATM’den birden fazla para çekimiyle istediğiniz tutarı çekebilirsiniz.

World Kart Taksitli Nakit Avans Kampanyası

World Kart Taksitli Nakit Avans Kampanyası şimdi masrafsız olarak verilmektedir. Kampanya süresi hakkında düzenleme Yapı Kredi’ye aittir. Yapı Kredi’nin World Kart için bu kampanyası %1,99 faiz oranı ile masrafsız taksitli nakit avans vermektedir.

6 ay veya 9 ay için taksitli nakit avans için 1000 TL nakit avans çekebilirsiniz. 6 ay için aldığınız nakit avansa uygulanan faiz oranı %2.02 olmaktadır. 9 ay için alacağınız 1.000 TL kredi için bu kampanya kapsamında %1,99 faiz oranı uygulanmaktadır.

World Kart taksitli nakit avans çekmek için internet şubesini kullanabilirsiniz. İnternet şubesinden nakit avans çekmek için Kart işlemlerim butonuna tıklayarak nakit avansınızı alabilirsiniz.

Güncel kampanyalar için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Play Card Nakit Avans 

Play Card Yapı Kredi Bankası’nın belirli bir yaş sınırına kadar belirli şartları sağlayan gençler için verilen bir kredi kartıdır. Play Card ile nakit avans çekmek mümkündür.

PlayCard ile taksitli nakit avans aldığınızda vade süresini 2-8 ay arası olarak seçecek olrusanız uygulanan faiz oranı %2,02 olmaktadır.

PlayCard ile taksitli nakit avansı 9 ay vade ile çektiğinizde uygulanan faiz oranı ise%1,99 olmaktadır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster
  1. Pingback: Worldcard Taksitli Nakit Avans 13 Eylül 2016

Bir cevap yazın