Worldcard Taksitli Nakit Avans

world-kart-nakit-avans

: Taksitli nakit avans hesaplama ve faiz oranları ile World Kart sahibi olarak nakit çektiğinizde nasıl bir ödeme tablosu göreceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. World Kart kullananlar ihtiyaç duyduklarında taksitli nakit avans çekerek sonrasında taksitler halinde borçlarını ödeyebilirler. Yazımızda faiz oranları ve vade hakkında bilgi verdik. İşte Worldcard Taksitli Nakit Avans.

Worldcard ile nakit ihtiyacı duyduğunuzda avans çekmeniz mümkündür. Yapı Kredi Bankası Worldcard kullananlar 5-9 ay arasında ödemek koşuluyla Worldcard kullanarak nakit alabilirler. İhtiyacınızı karşıladıktan sonra ödeme yapmak için ödeme planınızı takip edebilirsiniz. Ödeme planınızda kaç taksit sonra ödemelerinizin biteceğini görebilir, aylık ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini görebilirsiniz.

World Kart Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Kredi kartları hayatı kolaylaştıran bir bankacılık ürünü olarak ortaya çıkarken, taksitli nakit avans özelliği de önemli bir katkı sağlamaktadır. Yapı Kredi, World kartı ile nakit avans çekebilirsiniz. World kart taksitli nakit avans kampanyası başlatan Yapı Krediden, bu hizmetten faydalanabilmek için kredi kartınızın ödemelerini düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Son bir yıl içerisinde üç defa kredi kartı asgarinizi dahi ödemediyseniz eğer taksitli avans kullanmanız engellenmektedir.

Yapı Kredi World kart taksitli avans faiz oranlarına baktığımızda ise banka tarafından %2,02 oranında bir faiz uygulaması yapılmaktadır. Bu oran üzerinden nakit avans hesaplama işlem yaptığınızda, 1000 TL’lik bir tutarı 9 ay vadeli olarak çektiğinizde 24 TL faiz uygulanmaktadır. Çektiğiniz nakit avansın maliyeti 1024 TL olmaktadır. Aylık 113,7 TL ödeyerek çektiğiniz tutarı kullanabilirsiniz. 5000 TL’lik bir nakit avans kullanmanız halinde ise 5130 TL geri ödeme yapılmaktadır. Banka tarafından düzenlenecek olan güncel nakit avans kampanyalarıyla faiz oranları değişebileceğinden güncel kampanyaları kontrol etmeyi unutmayınız. Faiz oranlarının düşmesi ile çekilecek olan nakit avansın maliyeti de düşecektir.

Nakit avans uygulamasından yararlanabilmek için Yapı Kredi ATM’sine gitmeniz yeterli olmaktadır. Kredi kartı limitiniz dâhilinde 2 ile 9 ay vadeli olarak nakit avans çekebilirsiniz. Yüksek limitli bir kredi kartınız var ve 10.000 TL tutarında bir nakit avans kullanacaksanız eğer, bu tutarı ATM tek seferde vermemektedir. Herhangi bir komisyon veya masraf ödemeden 2 seferlik işlemle 5000 TL olarak çekim yapabilirsiniz.

World Nakit Avans Nereden Çekilir?

Taksitli Nakit Avans işlemi yapmak istediğinizde şu noktaları kullanabilirsiniz;

  • Yapı Kredi Bankası Şubesi
  • Yapı Kredi İnternet Şubesi
  • Yapı Kredi Mobil Şube
  • Yapı Kredi ATM ile işlem yapabilirsiniz.

Ayrıca nakit avans çekmek için Worldkart’ınızı kullanarak İnternet Şubesine giriş yaptıktan sonra İşlemlerim butonunu tıklayarak adımları uygulayın. Bu şekilde nakit avans kullanmanız mümkündür.

Telefon Bankacılığından nakit avans çekmek isteyenler ise 444 0 444 numarası olan Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz. Uygun adımalardan sonra nakit avansı telefon bankacılığından çekebilirsiniz. Ayrıca EFT ve Havale işlemelerinizi gerçekleşitrebilirsiniz. Kredi kartınızı kullanarak yapacağınız EFT ve Havale işlemleri için Nakit Çekim ücretine tabi olduğunu unutmayınız.

World Kart’ınızı kullanarak adım adım nasıl nakit çekim yapabileceğinizi öğrenmek için World Kart Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir? konusundaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın