Worldpuan Kullanılan Mağazalar, Siteler, Marketler

worldpuan kullanılan

Worldpuan kullanılan internet siteleri ile ya da worldpuan üye iş yerleri ile biriktirdiğiniz Worldpuanları kullanabilirsiniz. Worldpuan kullanımı yapmadan önce World puan sorgulama yaparak ne kadar puanınız olduğunu öğrenebilirsiniz.

Worldpuan Nedir?

Worldpuan, Yapı Kredi kredi kartınızı kullanarak World Üye İşyerleri’nden yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puanlar olarak ifade edilebilir ve World sistemine üye olan kuruluşlarından puan kazanmanız mümkündür. Worldpuan istediğiniz zaman para gibi kullanılabilir.

Worldpuan ile TL yükleme yapabilir, alışverişlerinizin ödemesini biriktirdiğiniz, kazandığınız Worldpuanlarınızı kullanarak yapabilirsiniz.

1 TL Kaç Worldpuandır diye baktığımızda ise 1 TL 200 WP olmaktadır. Worldpuan TL karşılığı için de 1 TL 200 WP şeklindedir.

Biriktirilen Worldpuanlar son kullanma tarihi geçmeden kullanılmalıdır.

Worldpuan Nasıl Kullanılır?

Yapı Kredi kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerden worldpuan kazanbilirsiniz. Worldpuan kampanyaları ile daha fazla puan kazanmanız mümkündür. Worldpuanlar son kullanım tarihinden önce kullanılabilir.

Worldpuan, World üye işyerlerinde geçerlidir ve para yerine geçmektedir.

Worldpuanlarınızı kullanabileceğiniz bir çok World üye işyeri bulunmaktadır. Mağazalar, marketler, internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz siteler gibi bir çok noktada kazandığınız Worldpuanları kullanabilirsiniz.

Otomatik ödeme talimatı verdiğiniz faturaların ödenmesi için Worldpuanlarınızı kullanabilirsiniz.

World TL/dak uygulaması ile kredi kartınızla kazandığınız Worldpuanlarınızı kullanabilirsiniz. Böylece Turkcell’den TL/dak almanız mümkündür. TL/Dak alabileceğiniz puan ve kampanya kodu bilgisi için Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne kullanıcı bilgilerinizle giriş yaparak öğrenmeniz mümkündür.

Worldpuan Nasıl Hesaplanır?

Yapı Kredi kredi kartınızı kullanarak kazanmış olduğunuz her 2 Worldpuan, World üye iş yerlerinde kullanılabilir ve 1 Kuruş değerinde olmaktadır. Örneğin 10 TL değerinde olan bir ürünü Worldpuan kullanarak satın almak istiyorsanız 2.000 puana ihtiyacınız var demektir.

1 TL 200 WP olduğunu unutmayın.

Yapmış olduğunuz alışveriş tutarına göre ve kampanyalara göre kazanacağınız Worldpuan miktarı farklılık gösterebilir. Kazandığınız worldpuanları istediğiniz zaman alışverişinizin ödemesini yapmak için para yerine puanlarınızı kullanarak yapabilirsiniz.

Worldpuan İle TL Yükleme

Biriktirdiğiniz Worldpuanlar ile TL yükleyebilirsiniz. Worldpuan TL yükleme nasıl yapılır diyorsanız; telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra Worldcep kodunuzu yazın bir boşluk bırakın Anne Kızlık soyadınızı yazın bir boşluk bırakın Kullanmak İstediğiniz Worldpuan miktarını yazın ve 4433’e kısa mesaj olarak gönderin. Worldpuan TL yükleme işlemini bu şekilde yapabilirsiniz.

Worldpuan Hangi Marketlerde Geçerli?

MIGROS

CARREFOUR

KİPA

ŞOK

Worldpuan Kullanılan Mağazalar;

TEKZEN MAĞAZALARI

BIMEKS MAĞAZALARI

TEKNOSA

LC WAIKIKI

KOÇTAŞ

BOYNER

MEDIAMARKT

Worldpuan Hangi Sitelerde Kullanılır?

HIZLIAL.COM

KLIKSA.COM

HEPSIBURADA.COM

KOCTAS.COM.TR

TEKZAN.COM.TR

KANGURUM.COM.TR

TEKNOSA.COM

E-BEBEK.COM.TR

BILETIX.COM

724TIKLA.COM

MARKAFONI.COM

KLIKSA.COM

Worldpuan Kullanılabilen Akaryakıt İstasyonları;

TOTAL AKARYAKIT

OPET AKARYAKIT

AYGAZ

Worldpuan harcama yerleri ya da Worldpuan kullanılan alışveriş siteleri ile biriktirdiğiniz puanlarınızla World üye işyerlerinden alışveriş yaptığınızda para ödemenize gerek kalmaz, puanlarınızı kullanarak ödeme işlemini yapabilirsiniz.

Worldpuan silinir mi diye bakıldığında ise bazı kampanyalardan kazanılan worlpuanlar son kullanım tarihinden önce kullanılmadıysa silinebilir. Bu nedenle worldpuan kullanımı tarihlerini kontrol edebilirsiniz. Worldpuan Kampanyaları haricinde biriktirdiğiniz Worldpuanlar silinmezler, son kullanım tarihi için bir tarih belirlenmemiştir. Kampanyalar haricindeki Worldpuanlar kullanılmazsa bir sonraki yıla devreder ve puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Worldpuan hakkında daha detaylı ve güncel bilgi için World resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın