Yalnızca Kimlik İle Kredi Veren Bankalar

enkredi

Yalnızca Kimlik İle Kredi Veren Bankalarsadece kimlikle kredi veren bankalar Garanti, Ziraat Bankası, Finansbank ve Vakıfbank’tır. Bu bankalara yapmak için sadece TC Kimlik numaranızın bulunması yeterli olmaktadır. Eğer kredi verilmesine uygun görülürseniz kredinizi bu şekilde kolaylıkla alabilirsiniz.

Bankalar kredi başvurularında hızlı bir şekilde kredi vermek amacıyla birbirinden yeni kampanyalar yapmaktadır. Kredi fırsatlarının yanı sıra başvuru yöntemleri için alternatiflerin de artırılmasıyla birlikte, kredi ihtiyaç sahipleri birçok yol ile kredi başvurularını bankaya iletebilmektedir. Geçmiş dönemlerde sadece şubelerden yapılan kredi başvuru işlemleri, günümüz şartlarında internet üzerinde ve SMS yoluyla da yapılabilmektedir. Kredi başvuruları için özellikle internet üzerinden ya da SMS yoluyla yapılacak başvurularda kimlik bilgileriniz doğru ve eksiksiz şekilde başvuru yapmak gerekmektedir.

TC Numarası İle Kredi Başvurusu

Başvurularda, T.C. kimlik numaranız üzerinden kredi sicili bankalar tarafından araştırılmaktadır. Kredi notu yüksek olan kişilerin kredi başvuruları değerlendirilmekte ve onay verilmektedir. T.C. kimlik numarasının başvurularda önemi büyük olduğundan, SMS ile de hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yalnızca alınan bankalar bulunmakta ve krediler sadece başvurusu onaylanan kişilere verilmektedir. Bankalar için yapılan SMS başvuruları için, SMS gönderim numarasını ve kısa mesaj detaylarını sizler için araştırdık. İşte yalnızca alınan bankalar ve SMS detayları;

Denizbank TC ile Kredi Başvurusu

Denizbank’a kredi başvurunuzu T.C. kimlik numaranız ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusu için “KREDİM” yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 3280’e gönderebilir ve kredi talebinizi bankaya iletebilirsiniz. Örneğin; KREDİM 12345678910 yazıp 3280’e gönderen bir kişi bu TC numarası ile kredi başvurusu yapmaktadır.

Finansbank TC ile Kredi Başvurusu

Finansbank’a kredi başvurusu yapma işlemi sadece T.C. numarası ile yapılmaktadır. T.C. kimlik numaranızı azıp 5030’a kısa mesaj göndererek başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Başvurunuz banka tarafından değerlendirildikten sonra kısa süre içerisinde sonuç bilgisi verilmektedir.

Garanti Bankası TC ile Kredi Başvurusu

Garanti Bankası’na kredi başvurusu yapmak için T.C. kimlik numaranızı, kredi miktarını, kredi vade süresini ve aylık net gelirinizi aralarında boşluk bırakarak yazıp 3390’a mesaj göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz. Örneğin; 12345678910 100000 24 3000

Ziraat Bankası TC ile Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası da yalnızca TC ile kredi alınan bankalar arasında bulunmaktadır. Ziraat Bankasına T.C. kimlik numaranızı, kredi miktarınızı, vade sürenizi ve aylık net gelirinizi aralarında boşluk bırakarak yazıp 4747’e göndererek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank TC ile Kredi Başvurusu

Vakıfbank’a kredi başvurusunu SMS yoluyla T.C. kimlik numaranızla yapmak için, “TIK” yazıp aralarında boşluk bırakarak kimlik numaranızı ve aylık net gelirinizi 5724’e mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın