Yapı Kredi Adios Premium Kart Başvurusu

adios-premium

Adios başvuru ve Adios kampanyaları hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz. Adios Premium lounge hizmeti ve puan kampanyaları ile size ayrıcalık sunmaktadır. Adios Kart hakkında bilgi almak ve nasıl başvuru yapacağınızı öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Adios Premium Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adios Premium Yapı Kredi Bankası’nın sunmuş olduğu bir kredi kartıdır. Başvuru işlemi için ;

-Online başvuru yapabilirsiniz.

-Yapı Kredi VIP Line ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

-Yapı Kredi Şubesi’nden başvuru yapabilirsiniz.

Yapı Kredi VIP Line ile Kredi Kartı Başvurusu yapmak içib 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line’ı arayabilirsiniz. Sonrasında başvuru işleminizi yapabilir ve kredi kartınızın başvuru sonrası takibini yapabilirsiniz.

İnternetten Adios Premium Başvurusu

Adios premium online başvuru için Adios Premium resmi internet sayfasından (adiospremium.com.tr) başvuru yapmanız mümkündür.

1- Adios Premium  resmi internet sitesinde anasayfada orta bölümde yer alan “Tıklıyorum, başvuruyorum” bağlantısına tıklayın.

2- Açılan sayfada yer alan Hemen Başvur seçeneğine tıklayın.

3- Yönlendirildiğiniz sayfada 6 aşamalı kredi kartı başvurusu için bölümler yer almaktadır.

  • Başvuru
  • Kimlik Bilgileri
  • Kart Seçimi
  • Bilgi Girişi
  • Limit Bilgileri
  • Onay adımlarını tamamladığınızda Adios Premium başvuru işleminiz tamamlanacaktır.

Ayırca isterseniz Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesine (yapikredi.com.tr) ulaştıktan sonra Ana Sayfa > Başvuru Merkezi > Kredi Kartı Başvurusu adımlarını uygulayarak da Adios Premium başvuru formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Şubeden Adios Premium Başvurusu

Adios Premium kart başvurusu Yapı Kredi Şubesi’nden de yapabilir. Şubeden alacağınız başvuru formu, kimlik ve gelir belgeleri fotokopileri ile şubeye giderek Adios Premium başvurusu için belgeleri teslim edebilirsiniz.

Başvuru formu Yapı Kredi şubesinden alınabilir ve herhangi bir Yapı Kredi şubesine teslim edilebilir.

Adios Premium Başvuru Sonucu

Adios Premium başvuru işleminden sonra eğer şubeden belegeleri teslim ettiyseniz yaklaşık olarak teslim ettiğiniz tarihten itibaren 10 gün süre içerisinde başvurunuz değerlendirilecektir.

Başvuru sonucu öğrenme için ;

-Yapı Kredi Şubesi’ne gidebilirsiniz,

-444 0 446 Yapı Kredi VIP Line’ı arayabilirsiniz.

-Adios Premium başvuru takip ile kredi kartı başvuru sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

Adios Premium Başvuru Takip

Adios Premium  resmi internet sitesinde anasayfada bulunan “Tıklıyorum, başvuruyorum” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfada yer alan BAŞVURU TAKİP butonuna tıklayın.

adios-premium-basvuru-takip

Yönelndirildiğiniz sayfada yer alan;

-TC Kimlik Numarası

-Cep Telefonu

-Güvenlik Kodu bilgilerini girin ve DEVAM butonuna tıklayın ve başvuru sorgulama işleminizi gerçekleştirin.

adios-premium-basvuru

Aynı sayfaya ulaşmak için Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesinden Ana Sayfa > Başvuru Merkezi > Kredi Kartı Başvurusu > Kredi Kartı Başvuru Sorgulama adımlarını da uygulayarak ulaşabilirsiniz.

Aidos Premium Limiti

Adios Premium kart limiti başvuru sırasında belirttiğiniz geliriniz, mal varlığını ve ödemeleriniz dikkate alınarak belirlenmektedir. Aynı zamanda işiniz, eğitim durumunuz, ihtiyaçlarınızda değerlendirmeye alınarak belirlenmektedir.

Adios Premium limit artırımı güncel limitinizi gösteren belge ve limit artırma talebi içeren dilekçeyi Yapı Kredi Bankası şubesine başvuru ile yapılabilir.

Adios Premium kart limiti ile ilgili değişiklik için Yapı Kredi İnternet Bankacılığı’nı ve 444 0 446 Yapı Kredi VIP Line’ı kullanabilirsiniz.

Adios Premium Özellikleri

Adios Premium kart özellikleri bir çok ayrıcalık sunuyor. Adios Premium kart avantajları arasında yer alan Adios Premium puanlarınızı Yapı Kredi Seyahat Hattı’nda seyahat harcamalarınızı yapmak için kullanabilirsiniz. Adios Premium puan kullanımı ile;

Yurt içi & yurt dışı uçak bileti
Yurt içi & yurt dışı otel
Yurt içi & yurt dışı tur
Gemi turları (Cruise)
Jet/yat/limuzin kiralama
Araç kiralama
Yapı Kredi Shuttle

hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

-Kartınızı kullanarak World üye iş yerlerden yapacağınız alışverişlerin ödemesini yaparken aynı zamanda Adios puan kazanma ile puanlarınızı biriktirebilir ve puanlarınızı yine World üye iş yerlerde kullanabilirsiniz.

-Adios Premium Worldcep hizmeti ile biriktirmiş olduğunuz puanları kullanarak ücretsiz TL/dakika yüklemeniz mümkündür.

-Allianz Yaşam ve Emeklilik primelerini ödemek için Adios Premium puanlarınızı kullanabilirsiniz.

-Puanlarınızla kart ücreti ödemeniz mümkündür. Puanla ödeme talimatı verdiğinizde kartınız için Adios Premium yıllık üyelik ücreti ödemesini biriken puanlarınızı kullanarak yapabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vermek için şu kanalları kullanabilirsiniz;

Yapı Kredi şubeleri.
444 0 446 Yapı Kredi VIP Line.
Yapı Kredi İnternet Şubesi.

Adios Premium yıllık kart ücreti ise 23 Ocak 2015 tarihinden sonra 160 TL olarak alınmaktadır. Adios ek kart ücreti ise 80 TL’dir. Adios Premium kart aidatı bu şekildedir.

Adios Premium Seyahat Hattı

Adios Premium seyahat hattı ile biriktirdiğiniz puanları kullanarak ya da kredi kartınızı kullanarak seyahat için yapacağınız harcamaların ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Alışveriş yaparak kazandığınız Adios Premium puanları seyahat harcamalarınız için kullanabilirsiniz.

Adios Premium Avanspuan ile yeterli puanınız olmasa da bu şekilde seyahat harcaması yapmanız mümkündür. Kişiye özel seyahat planı sunan Adios Premium aynı zamanda sıradışı destinasyon önerileri de sunmaktadır.

Yapı Kredi Seyahat Hattı telefon numarası 444 0 444 numarasıdır. Bu numarayı aradıktan sonra 6 numarasını tuşlayarak seyahat hattına ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Seyahat Hattı çalışma saatleri ise şöyle;

Hafta içi 09:00 – 22:00

Cumartesi 09:00- 14:00

Adios Premium Kampanyalar

Adios Kredi Kartı sahipleri sunulan ayrıcalıklı kampanyalardan faydalanabilir. Adios Premium kampanya ve ayrıcalıklar şöyle;

– Adios Premium Visa kullananlar ISG Lounge’da %50 oranında indirim ayrıcalığından faydalanabilir. Adios Premium lounge ayrıcalığı sizi bekliyor.

-Pazar günü alacağınız Zorlu Performans Sanatları Merkezi biletlerini Visa Adios Premium ile aldığınızda bir üst kategori ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

-Adios Premium kullananlar otomatik ödeme talimatı verdiklerinde her yeni fatura için 10 TL puan kazanabiliyor. Adios Premium puan kazanma bu kadar kolay.

-Adios Premium Visa ile size özel olarak sunulan seyahat asistanından faydalanabilirsiniz.

Detaylı ve güncel bilgi için Adios Premium resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın