Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri Ne Zaman

yapi_kredi-bankasi

Yapı Kredi Bankası çalışma saatlerini, ne zaman şubede bankacılık hizmeti verdiğini bilerek şubeye gitmek işlemlerinizin aksamaması için önem taşımaktadır. Yapı kredi Bankası aktif bankalar arasında yer almaktadır ve aktif büyüklük yönüyle de Türkiye’ nin 4. büyük bankasıdır. Kuruluşu 1944 yılında gerçekleşmiştir. Ayrıca Yapı Kredi Bankası perakende bankacılık sistemini kullanan ilk özel banka özelliğini taşımaktadır. Yine Türkiye’de telefon bankacılığı hizmetini müşterilerine sunan ilk bankadır. Yaygın olarak kullanılan kredi kartlarına taksit seçeneği sunan ve ilk kez kredi kartlarına puan uygulamasını başlatan bankadır. Yapı Kredi Bankası pek çok sosyal sorumluluk projesine de destek vererek ülkenin kalkınma hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmaktadır.

Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri  | ve Kapanış Saatleri |

Yapı Kredi bankası pek çok diğer bankalar gibi çalışma saatlerine göre hizmet vermektedir. Hafta içi hizmet veren Yapı Kredi Bankası, hafta sonu yani cumartesi ve pazar günlerinde tüm gün kapalıdır ve şubelerinden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz. Banka hafta içi her gün saat 09.00’da açılmaktadır ve 12.30’da öğle tatiline girmektedir. 1 saat öğle arasının ardından 13.30’da tekrar mesaiye başlamaktadır. Saat 17.00’da ise bankanın şubeleri kapanmaktadır. Bu nedenle bankaya gitmeden önce çalışma günlerine ve mesai saatlerine dikkat ederek Yapı Kredi şubelerine gitmelisiniz.

Yapı Kredi Bankası Çalışma Günleri

Hafta İçi Her Gün

Yapı Kredi Bankası Saat Kaçta Açılıyor?

Yapı Kredi Bankası Açılış Saati: 09:00’da banka çalışma mesaisine başlamaktadır ve öğle arasına yani saat 12.30’a kadar şubelerden bankacılık hizmeti alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Öğle Arası Kaçta?

Yapı Kredi Bankası Öğle Tatili: 12.30 – 13.30 arası banka öğle arasındadır ve şubeden bankacılık hizmeti alamazsınız. Öğle arasından sonra yani saat 13.30’da banka tekrar hizmet vermeye başlamaktadır.

13.30 – 17.00 saatleri arasında Yapı Kredi şubelerinden bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Saat Kaçta Kapanıyor?

Yapı Kredi Bankası Kapanış Saati: Banka saat 17.00’da mesai sonuna gelmiş olur ve kapanır. Bu saatten sonra bir sonraki çalışma gününe kadar bankanın şubelerinden hizmet alamazsınız.

Eğer şubeye gidemeyecek durumda iseniz bazı işlemlerinizi gerçekleştirme için Yapı Kredi internet bankacılığını tercih edebilirsiniz. Bu şekilde şubeye gitmeyerek gerek kalmadan hızlı bir biçimde ve kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı işlemlerinizi gerçekleştirirken bankanın resmi internet sitesinde olduğunuza dikkat etmelisiniz.

Yapı Kredi Bankası’na çağrı merkezi ile ulaşmak için 444 0 444 ya da 0850 222 0 444 numaralarından birini arayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın