Yapı Kredi EFT Saatleri, EFT Günleri

yapi-kredi-eft-saatleri

Yapı Kredi EFT Saatleri, EFT Günleri : Yapı Kredi EFT ne zaman hesaba geçer ve EFT saatleri, Geç EFT saatleri hakkında yazımızda açıklama yaptık. EFT saatlerinde ve EFT günlerinde EFT işleminizi yaparsanız kısa sürede işleminiz tamamlanacaktır. Detaylar yazımızda.

Yapı Kredi EFT Saatleri

Yapı Kredi Bankası EFT saatleri 09:00 – 16:45 aralığındadır. Bu saatler arasında EFT işleminizi yapabilirsiniz. EFT işleminiz kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır. Yapılan EFT işlemi 5 – 10 dakika kadar süre içerisinde tamamlanacaktır. Ancak bankadaki işlem yoğunluğuna göre bu süre biraz uzayabilir. Yapı Kredi Bankası aracılığı ile EFT yapacaklar için Yapı Kredi EFT saati kaça kadar önemli bir sorudur.

Kısaca Yapı Kredi EFT saatlerini şu şekilde özetleyebiliriz;

Yapı Kredi EFT bitiş saati 16.45 olarak belirlenmiştir.

Yapı Kredi EFT başlangıç saati 09:00 olarak belirlenmiştir.

Yapı Kredi EFT işlem saatleri bu şekildedir.

Yapı Kredi’de geç EFT de mümkündür. Yapı Kredi Geç EFT saatleri ise 16:46 – 17:20 aralığına yapılabilmektedir.

Yapı Kredi İnternet Şubesi EFT Saatleri

Yapı Kredi internetten EFT saati ise 09:00 – 16:45 saatleri aralığındadır. Yapı Kredi internet bankacılığı ile EFT yapabilirsiniz. Ayrıca yine internet şubesinden de Geç EFT yapılabilir. Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi Geç EFT Saatleri ise 16:45 – 17:20 aralığında yapılmaktadır.

Yapı Kredi EFT Günleri

Yapı Kredi EFT saatleri ve günleri içerisinde yapacağınız EFT kısa bir süre içerisinde ve aynı gün içerisinde işleminiz tamamlanacaktır. Yapı Kredi ile EFT günleri dışında yani bankanın mesai saatleri dışında EFT yaparsanız, yapılan EFT bir sonraki iş gününde karşı tarafın hesabına ulaşacaktır.

Resmi tatillerde, banka çalışma saatleri dışında EFT yaparsanız yapacağınız EFT karşı tarafın hesabına aynı gün ulaşmaz bir sonraki iş gününde ulaşacaktır.

Örneğin Yapı Kredi Bankası ile Cuma günü saat 16.45’tan sonra EFT yaparsanız bir sonraki mesai gününde EFT işleminiz tamamlanır. Eğer pazartesi günü resmi tatil gibi bir neden yoksa pazartesi günü EFT saati başladığında işleminiz tamamlanır. Pazartesi günü para transferi yaptığınız kişiye gönderilen para hesabına ulaşır.

Bu nedenle cumartesi ya da pazar günü yani haftasonu EFT yapıldığında işlem bir sonraki mesai gününde tamamlanacaktır.

Yapı Kredi ATM’den EFT yapmaya imkan vermektedir. Yine Yapı Kredi Cepten EFT de yapabilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi intrenet bankacılığı EFT işlemi yapılabilir.

Yapı Kredi Günlük EFT Limiti

Yapı Kredi EFT işlemi TL cinsinden yapılmaktadır. Yapı Kredi Bireysel İntrenet Şubesi İşlem Limiti ise 300.000 TL’dir. Yapı Kredi EFT yani başka banka hesabına, kredi kartına yapılan bu işlem EFT saatleri aralığında gerçekleştirilirse kısa sürede tamamlanacaktır.

Yapı Kredi Geç EFT limiti ise 50.000 TL’dir. Geç EFT için kullanılan para birimi ise TL’dir.

Yapı Kredi EFT saat kaça kadar yapılır bu şekilde açıklamış olduk. Yapı kredi internet EFT saati ile EFT işleminizi şubeye gitmeden yapabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın