Yapı Kredi Gelir Belgesiz ve Kefilsiz İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası’ndan ihtiyaç sahiplerine gelir belgesiz ve kefilsiz kredi başvurusu imkanı. Paraya sıkıştıysanız, acil nakit ihtiyacınız varsa, nereden para bulabilirim diyorsanız, Yapı Kredi ihtiyaç kredisi sizin için çözüm bir çözüm yolu olabilir.

Yapı Krediden Gelir Belgesiz ve Kefilsiz Kredi Fırsatı

Yapı Kredi Bankası “Günde 10 TL’ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi” sloganıyla yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. 08.03.2017 tarihine kadar geçerli olan bu kredi kampanyası ile uygun koşullarda ihtiyaç kredisi kullandırılmakta ve uygun koşullarda geri ödenmesi istenmektedir. Krediye başvuru yapmak için gelir belgesi sunmanız gerekmediği gibi kefil göstermeniz de şart değil.

Yapı Kredi Bankası Günde 10 TL’ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisinin Özellikleri

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan ihtiyaç kredisinin özellikleri şu şekildedir:

  • Krediye başvuru belirli bir zamanla sınırlıdır. Bankadan yapılan ilana göre krediye başvuru son tarihi 08.03.2017’dir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
  • Kredi en fazla 48 ay vade ile kullanılabilir.
  • Kredinin ödemesi aylık taksitler halindedir.
  • Kredi yapılandırılabilmekle birlikte yapılandırma halinde ücret talep edilebilmektedir.
  • Alınabilecek en fazla kredi miktarı 10.000 TL’dir. 10.000 TL’nin üzerinde ihtiyaç kredisi almak isteyenler farklı kredi kampanyalarına başvurmalıdır.
  • Kredi faiz oranı %1,13’tür. Bu hesapla, 48 ay vade ile alınan 10.000 TL kredi için ödenecek faiz oranı 4.390 TL’dir. Aylık ödenecek taksit miktarı ise 299,80 TL tutmaktadır. Ancak hemen belirtelim ki bankanın uygulayacağı faiz oranı kişiden kişiye değişiklik gösterebildiği gibi krediye başvuru tarihinde uygulanmakta olan faiz oranının dikkate alınacaktır.
  • Kredi tahsisi için 50 TL ücret talep edilmektedir.
  • Kredi için banka, hayat sigortası yaptırılması zorunludur. 36 ay süre için yaptırılan hayat sigortası primi 67 TL’dir.
  • Kredi tahsisinden önce kredi notu dikkate alınmaktadır. Kredi notu düşük olanlar ya da kara listede bulunanlara bu kredi tahsis edilmemektedir.

Aşağıda bu kredi için örnek ödeme tablosu gösterilmiştir:

Krediye Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Yapı Kredi Bankasının sunduğu bu krediye 5 dk içinde başvuru yapabilirsiniz. Bunun için Yapı Kredi Bankası’nın resmi internet sitesine girerek bireysel kredilerden “Günde 10 TL’ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi” kampanyasını seçip çıkan ekrandaki başvuru formunu doldurup onaylamanız yeterlidir. Bunun dışında Yapı Kredi Mobil Şube uygulamasını cep telefonunuza indirerek de başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca bankanın müşteri hizmetlerini arayabilir veya size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.

Kredi Onaylanınca Parayı Nasıl Alacağım?

Kredinin onaylanması halinde, onaylanan kredi miktarı hafta içi ya da hafta sonu, mesai saati içi ya da mesai saati dışında olsun hiç fark etmeksizin anında hesabınıza yatacaktır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın