Yapı Kredi IBAN Öğrenme Sorgulama ve Hesaplama

aaaaaaaaaaaaaaısı

Öğrenme Sorgulama ve Hesaplamayapi kredi iban sorgulama,  iban numarası öğrenme, yapı kredi iban no bulma işlemlerini yazımızdaki açıklamalarımız aracılığı ile yapmanız ve IBAN numaranızı öğrenmeniz oldukça kolay ve kısa sürede yapılacak bir işlemdir. Yapı Kredi Bankası’daki hesabınızın IBAN numarasını öğrenerek bankacılık işlemlerinizde hız kazanmak için kullanabilirsiniz. IBAN numarası ile işlem yapmak hız kazandırdığı gibi aynı zamanda güvenli bir şekilde para transferi de yapmanıza yardımcı olur. IBAN numarası kişinin banka hesabına özel bir numara olduğu için para gönderme işlemi sırasında yanlış kişiye gönderme riskinizi büyük oranda azaltacaktır. IBAN numarası sizin doğru bir şekilde işlem yapmanıza yardımcı olacaktır.

Yapı Kredi IBAN Sorgulama

Yapı Kredi Bankası’nda bir hesabınız varsa ve bu hesabınızın IBAN numarasını öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken bankanın resmi internet sitesindeki IBAN Sorgulama sayfasına girmelisiniz. IBAN numaranızı Yapı Kredi Bankası’nın resmi internet sitesinden yapabilirsiniz.

  1. Yapı Kredi IBAN sorgulama için yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/hesaplama-araclari/iban-sorgulama.aspx adresini tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak IBAN sorgulama sayfasına girin.
  2. Yapı Kredi IBAN sorgulama işlemi için sizden Hesap Numaranız istenecektir.
  3. IBAN numarasını öğrenmek istediğiniz hesap numarasını sayfadaki ilgili alana yazın.
  4. Hesap numaranızı doğru bir şekilde yazdıktan sonra “IBAN OLUŞTUR” butonuna tıklayın.
  5. Yapı Kredi Hesabınızın IBAN numarası hesaplanarak gösterilecektir.

yyyyyyyntısı

Yapı Kredi IBAN Numarası öğrenmek işte bu kadar kısa olan, hesapla için sizden az bilgi istenen, kolay bir işlemdir.

Yapı Kredi IBAN sorgulama sayfasında bir uyarı bulunmaktadır. Hesap numarası yazan sahaya yazdığınız hesap numarasının doğru olup olmadığı kontrol edilmemektedir. Bu konuda Yapı Kredi Bankası sorumluluk almamaktadır. Aklınızda bulunsun.

Yapı Kredi IBAN numarasını öğrenmek için bankanın resmi internet sitesinde olduğunuza emin olmalısınız. Sorgulama işleminizi güvenli bir biçimde gerçekleştirin.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı IBAN Öğrenme

Yapı Kredi Bankası hesabınızın IBAN numarasını öğrenmek için Yapı Kredi Telefon Bankacılığını veya Yapı Kredi Şubesi’ni de kullanabilirsiniz.

444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığını arayarak uygun adımları takip ettikten sonra IBAN numaranızı öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası’nı şubesine giderek ilgili banka personelinden Yapı Kredi Hesabınızın IBAN numarasını öğrenmek istediğinizi belirttiğinizde size yardımcı olacaklardır.

Yapı Kredi IBAN Doğrulama

Yapı Kredi Bankası hesabınıza ait IBAN numarasının doğru olup olmadığından emin değilseniz doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.Yapı Kredi IBAN Hesaplama Aracı kullanarak IBAN numaranızı öğrenebilirsiniz ancak emin değilseniz ya da IBAN numarasını yanlış aldığınızı düşünüyorsanız Türkiye Bankalar Birliği’nin bu işlem için bir sayfası bulunmaktadır.  Bu birliğin IBAN Kodu Doğrulama Sayfası‘na girerek doğrulatmak istediğiniz IBAN numarasını buradaki ilgili alan yazın. “Kontrol Et” butonuna bastıktan sonra doğruma kontrolüyle ilgili ekranda bir açıklama göreceksiniz. Bu şekilde herhangi bir bankaya ait IBAN numarasının da doğruluğunu kontrol edebilirsiniz. Yapı Kredi IBAN Doğrulama işleminizi de bu şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

One Response

Tüm yorumları göster
  1. hande
    29 Haziran 2016

Bir cevap yazın