Yapı Kredi İnternetten Ve Mobilden Anında Şubesiz Kredi

yapı kredi mobil ve internetten kredi

Yapı Kredi İnternetten Ve Mobilden Anında Şubesiz Kredi: yapı kredi ihtiyaç kredisi başvurusu, yapı kredi ihtiyaç kredisi hesaplama,  veren bankalar arasında bulunan Yapı Kredi Bankası’nın şubeye gitmenize gerek kalmadan mobil ya da internet şube üzerinden kredi başvurusu hakkında bilgi için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası her geçen yeni çözümleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla kredi ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Yapı Kredi mobilden ve internetten anında şubesiz kredi hizmetiyle de adından söz ettirerek şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi imkânı tanımaktadır. Yapı Kredi bireysel internet şubesinden ve mobil şubeden kredi başvurularınızı 36 aya varan vadelerle alabilirsiniz. Kredi tutarları hafta sonu da dâhil olmak üzere istediğiniz anda hesaba geçmektedir.

Yapı Kredi mobilden ve internetten anında şubesiz kredi özellikleri ise şunlardır;

-Kredi kapsamında minimum 1000 TL, maksimum ise 10.000 TL tutarında kredi başvurusu yapılabilmektedir.

-Yapı Kredisi kredi politikaları çerçevesinde mevcut müşterilerine 75.000 TL’ye kadar ön onaylı ihtiyaç kredisi vermektedir. Ön onay limitinizin olması halinde limitiniz kadar krediden faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi’de kredi başvuruları aynı gün içerisinde değerlendirilmektedir. Değerlendirme sonucu müşterilere SMS yoluyla bildirilmektedir. Başvurunuzun durumunu aynı zamanda Yapı Kredi bireysel internet şubesinden ve mobil şubeden de öğrenebilirsiniz.

-Kredi kullanımında otomatik ödeme talimatı vererek, aylık taksitlerinizi vadesiz hesabınızdan da ödeyebilirsiniz.

-Kredi kullanımı için kredili hayat sigortası da yapabilirsiniz. Sigorta primleri yaşa, kredi miktarına, faiz oranlarına ve vade sayılarına göre değişmektedir. 30 yaşındaki biri için 10.000 TL teminatlı 36 ay vadeli %1,13 faiz oranlı kredi için sigorta prim tutarı 68 TL’dir.

-Krediniz için dilediğiniz zamanda şubelerden ara ödeme yapabilir ve kredi borcunuzu kapatabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten Kredi Başvurusu

Yapı Kredi mobilden ve internetten anında şubesiz kredi başvurularını Yapı Kredi bireysel internet sitesi üzerinden ve mobil şubeden gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için Yapı Kredi Bankası’nın Bireysel İnternet/Mobil Şube müşterisi olarak üye olmanız halinde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İki başvuru yolunda da haftanın her günü her saatte başvuru yapılabilmektedir. Hafta sonu da kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru işlemini gerçekleştirmek için Bireysel İnternet Şubesi’ne veya Mobil Şube’ye giriş yaptıktan sonra Başvurular menüsü altında yer alan “İhtiyaç kredisi başvuru ve kullanımı” isimli adımı kullanarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Krediler bölümüne girip Başvurular menüsünden kredi başvurunuzu kontrol edebilir, başvuru sürecinizi takip edebilirsiniz.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Hesaplama Tablosu

Yapı Kredi’nin internet şubesi ya da mobil şube hizmetini kullanarak alacağınız kredi için örnek hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir.

yapı kredi mobil ve internet şube

Ayrıntılı ve güncel bilgi için Yapı Kredi Bankası’nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

One Response

Tüm yorumları göster
  1. gökhan
    31 Temmuz 2016

Bir cevap yazın