Yapı Kredi Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme Ve Akıllı Takip

yapı kredi kredi kartı başvuru sonucu

Yapı Kredi Öğrenme Ve Akıllı TakipYapı Kredi Gold, Platinum, Adios, Play gibi kredi kartlarına başvuru yaptıysanız sonucu SMS, internet şubesi, akıllı takip ile başvuru sonucu sorgulama yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’na yaptığınız kredi başvurunuzu kolay ve hızlı bir şekilde öğrenmek için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi müşterilerine özel olarak sunduğu avantajlı World kart için birçok alternatif yöntem üzerinden başvuru kabul etmektedir. Yapı Krediye kredi başvurusu yaptıktan sonra aynı şekilde birçok alternatif yöntem üzerinden de başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek için öncelikle internet şubesini kullanabilirsiniz. Belirlenen kullanıcı adı ve şifre ile internet şubesine giriş yapıp, kredi kartı başvurusu ekranından sonucunuzu sorgulatabilirsiniz. 6 aylık geçmiş üzerinden sorgulama bilgisi verilmektedir. Daha eski başvurular modül üzerinden görünmemektedir.

Yapı Kredi SMS İle Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Yapı Kredi’ye yaptığınız kredi kartı başvurunuzu internet şubesi dışında SMS yoluyla da yapabilirsiniz. SMS ile kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için 4407’ye mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Kart tipi ve T.C. kimlik numarasını aralarında boşluk bırakarak 4707’ye gönderdiğinizde kart başvuru sonucunuz SMS yoluyla cevaplanmaktadır.

Örneğin; WORLD 12345678910 yazdığınızda yaptığınız World kart kredi kartı başvuru sonucunuz SMS olarak gelmektedir. WORLD kart dışında Gold, Platinum, Adios, Adisporm, Play, Taksitci, Kocailem, FB, FBGold gibi kartlarınız için T.C. ile birlikte bu kart tiplerinizi yazarak kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı Başvuru Sonucu Öğrenme

İnternet şubesi ve SMS dışında son olarak Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz. 444 0444 veya 0850 222 0 444 numaralı telefon üzerinden Yapı Kredi kart başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Akıllı Takip hizmeti ile başvurusunu yaptığınız bireysel, ihtiyaç ve taşıt kredilerinizin başvuru durumunu öğrenebileceğiniz gibi kredi kartı başvurunuzun da hangi durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Akıllı Takip ile kredi kartı başvuru sonucunu sorgulamak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  1. başvuru sonucu sorgulama sayfasına girmek için https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvuru-sorgulama.aspx adresini kullanmalısınız. Bu adresi kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırarak girebilirsiniz.
  2. Açılan sayfada sizden TC kimlik numarası,  cep telefonu bilgilerinizi girmeniz istenecektir.
  3. Güvenlik kodunu da forma girin ve DEVAM butonuna tıklayın.
  4. Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girin ve kredi kartı başvurunuzun sonucu öğrenin.

Bu kadar kolay bir şekilde Yapı Kredi Akıllı takip ile kredi kartınızın başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın