Yapı Kredi Mobilden Ve İnternetten İhtiyaç Kredisi

yapıkredi mobilden kredi başvurusu

Yapı Kredi Mobilden Ve İnternetten İhtiyaç Kredisi: yapı kredi ihtiyaç kredisi başvurusu, şubeye gitmeden kredi, yapı kredi ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu örneği için yazımızı okuyabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası pek çok türde kredi vermektedir. Şimdi ihtiyaç kredisi kullanmak için şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi veriyor. Nasıl başvur yapacaksınız ve kredi ayrıntıları yazımızda.

Yapı Kredi Mobilden ve İnternetten İhtiyaç Kredisi

Ülkemizde faaliyet gösteren en köklü bankalardan olan Yapı Kredi, mobil şube ve bireysel internet şubesi üzerinden şubeye gitmeye gerek kalmaksızın kredi vermektedir. 36 aya varan vadelerle verilen krediler için haftanın her günü işlem yapılabilmekte ve hafta sonu da dâhil olmak üzere haftanın her günü kredi tutarınız hesabınıza geçmektedir.

Banka tarafından şuan ki güncel faiz oranları üzerinden değerlendirdiğimizde, 5.000 TL kredi 24 aylık vadelerle alındığında %1,43 faiz uygulanmaktadır. Kredi için aylık taksit tutarı 255,93 TL olurken, kredinin toplam maliyeti ise 6.142,32 TL’dir. 10.000 TL’lik krediler 36 aylık vadelerle alındığında %1,40, 20.000 TL’lik kredi 36 ay vadeli alındığında ise %1,37 faiz uygulanmaktadır.

Başvuru İşlemleri ve Kullanım Detayları

-Bankaya minimum 1000 TL, maksimum ise 10.000 TL tutarında yapılabilmektedir.

-Yapı Kredi tarafından kredi politikaları doğrultusunda müşterilerine özel olarak 75.000 TL’ye kadar ön onaylı ihtiyaç kredisi limiti sunulabilmektedir.

-Yapı Kredi tarafından kredi politikaları gereğinde başvuru işlemleri aynı gün içerisinde değerlendirilmektedir.

-Kredi kullanımlarında otomatik ödeme talimatı vererek aylık taksitlerinizin vadesiz hesabınız üzerinden otomatik olarak ödenme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

-Yapılan başvuruların sonuçları SMS yoluyla bildirilmektedir. Başvurunuzun durumunu SMS dışında internet ve mobil şube üzerinden de öğrenebilirsiniz.

-Kredi kullanımı için hayat sigortası da yaptırabilirsiniz. Sigorta primleri yaş durumuna, kredi miktarına, faiz oranlarına ve vade sayısına göre değişim göstermektedir.

-Kredi için dilediğiniz zaman ara ödemeler yapabilir, isterseniz borcunuzu kapatabilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi mobil ve internet üzerinden ihtiyaç kredisi başvuruları farklı alternatif yöntemlerle yapılabilmektedir. Yapı Kredi mobilden ve başvuru işlemleri için bireysel internet şubesi ya da mobil şube üyesi olmak gerekmektedir.

Üyeyseniz ya da üye olduktan sonra başvuru ekranlarından başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Bankaya yapılan ihtiyaç kredi başvurularını haftanın her günü her saatte yapabilirsiniz. Krediler bölümü üzerinde bulunan başvurular menüsünden bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu ve kullanımı adımından başvuru ve sürecinizi kontrol edebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası’nın ihtiyaç kredisine internet üzerinden ya da mobilden başvurabilirsiniz. Başvuru işleminizi gerçekleştirip krediyi aldığınızda nasıl bir ödeme planı olaşacağı hakkında fikir sahibi olmak için aşağıdaki Yapı Kredi ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu örneğine bakabilirsiniz.

yapı kredi ihtiyaç kredisi mobil

One Response

Tüm yorumları göster
  1. ceyda
    31 Temmuz 2016

Bir cevap yazın