Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yapı Kredi 444 0 444 müşteri temsilcisine bağlanma için kullanılan numarasıdır. Yapı Kredi müşteri temsilcisi numarası arandıktan sonra temsilci ile iletişime geçilebilir. Eğer beklemeden, kısa yoldan 444 0 444 müşteri temsilcisi ile görüşmek için Yapı Kredi müşteri hizmetlerine nasıl ulaşacağım diyorsanız cevabı yazımızda.

Şubeye gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirmek ya da sorun yaşadığınız bir bankacılık işleminiz hakkında bilgi almak için Yapı Kredi Çağrı Merkezi’ni kullanabilirsiniz. 444 0 444 / 0850 222 0 444’ü Türkiye’nin herhangi bir yerinden arayabilirsiniz. Alan kodu çevirmeden ve herhangi bir operatörden aramanız mümkündür.

Yapı Kredi sesli yanıt sistemi ile işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bir cep telefonu numarasını Beni Tanı numarası olarak sisteme tanımlayabilirsiniz. Tanımlamış olduğunuz bu numaradan 444 0 444 / 0850 222 0 444’ü ararsanız sistemde kayıtlı olduğunuz için kendinizi tanıtmanıza gerek kalmayacaktır.

Yapı Kredi Sesli Yanıt sisteminde pek çok işlem için menüler bulunmaktadır. Kayıp çalıntı, kredi kartı işlemleri, şifre işlemleri, bankacılık işlemleri, internet bankacılığı işlemleri, mobil bankacılık işlemleri gibi pek çok işlem için menüler yer almaktadır.

Beni Tanı İşlemleri için 444 0 444 numarası arayıp ana menüye ulaştığınızda “7” tuşlamasını yapmalısınız. Sonrasında Beni Tanı Başvurusu, numara güncelleme ya da beni tanı hizmeti iptal etme işlemleri yapabilirsiniz.

Sesli yanıt sisteminde yer alan menülerin tamamını dinlemeye gerek kalmadan işlem yapmanız mümkündür. Hangi menü ile ilgili işlem yapacaksanız o bölüme aktarıldıktan sonra ilgili tuşlamaları yapabilirsiniz.

Kayıp çalıntı nedeniyle bildirimde bulunmak istiyorsanız 0 (sıfır) menüsünü tuşlamanız gerekecektir.

Kredi kartı ile ilgili olan işlemlerinizin için “1” tuşlamasını yapmalısınız.

İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık ile ilgili olarak işlem yapmak isterseniz “4” tuşlamasını yapmalısınız.

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine bağlanmak için Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 222 0 444 numarasını aramanız gerekiyor. Bu numarayı aradıktan sonra 2,3 ve 4 tuşlarını sırasıyla tuşladığınızda Yapı Kredi müşteri hizmetleri temsilciye bağlanma işleminiz gerçekleşecektir.

Yapı Kredi sesli yanıt sisteminde bulunan menüler şöyle;

0. Kayıp, çalıntı kart ve şüpheli işlem bildirimi için basacağınız tuş “0”

1. Kredi kartı işlemleriniz için sesli yanıt sisteminde kullanmanız gereken tuş “1”

2. Bankacılık işlemleri için sesli yanıt sisteminde menüye girmek için basacağınız tuş “2”

3. Şifre işlemleri için sesli yanıt sisteminde basacağınız tuş “3”

4. İnternet ve mobil destek için sesli yanıt sisteminde basacağınız tuş “4”

5. Yapı kredi seyehat hattı ve diğer benzeri hizmetler için sesli yanıt sisteminde menüye geçmek için basacağınız tuş “5”

6. Ürün, hizmet başvurusu yapmak istiyorsanız ve yaptığınız başvuru hakkında bilgi almak istiyorsanız sesli yanıt sisteminde basacağınız tuş “6”

7. Beni tanı işlemini gerçekleştirmek için sesli yanıt sisteminde basacağınız tuş “7”

8. Hediye kart işlemleri için sesli yanıt sisteminde menüye ulaşmak için basacağınız tuş “8”

9. İngilizce kullanmak için (For English) basacağınız tuş “9”

Yapı Kredi müşteri hizmetleri kısayol tuşlarını kullanarak bağlanmak yerine müşteri hizmetleri için 444 0 444 ya da 0850 222 0 444 numarasını aradığınızda menüleri takip etmeniz önerilir.

Eğer sorun yaşadığınız bir bankacılık işleminiz varsa ya da bir işlemi gerçekleştirmek için müşteri temsilcisine bağlanmaya çalışıyorsanız öncelikle menüleri dinleyebilirsiniz. Menülerde yapmak istediğiniz işlem bulunabilir. Böylece müşteri temsilcisine bağlanmaya gerek kalmadan işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ancak menüleri kullanarak işleminizi yapamadıysanız Yapı Kredi müşteri hizmetleri hızlı bağlanma için kısayol adımlarını tercih edebilir ya da menüleri dinleyerek müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Numarası Öğrenme yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın