Yapı Kredi Nuvo Kredi Başvurusu Ve Faiz Oranları

yapı kredi nuvo

Yapı Kredi Ve Faiz Oranları : ile internetten bankacılık işlemi yapabilir, kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yapı Kredi ve hesap açma işlemini yazımızda açıkladık. Nuvo müşterisi olduğunuzda kredi başvurunuzu yapıp onaylandığında hesabınızdan anında kullanmaya başlayabilirsiniz. İşte Yapı Kredi Nuvo Kredisi hakkında bilmeniz gerekenler.

Yapı Kredi Nuvo Nedir?

Nuvo Yapı Kredi Bankası’nın sunmuş olduğu, tüm bankacılık işlemlerinizi internet ortamında gerçekleştirebildiğiniz, yeni bir şubesiz bankacılık hizmetidir. Nuvo.com adresini kullanarak bankacılık işlemelerinizi şubeye gitmeye gerek kalmadan yapabilirisiniz. Yapı Kredi Bankası’nın sunmuş olduğu tüm hizmetlerden Nuvo kullanıcıları da faydalanabilir.

Nuvo’dan Kredi Nasıl Alınır?

Nuvo kredi başvurusu yapmak için Novo.com adresine girdikten sonra kredi başvur menüsünü kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak için Yapı Kredi müşterisi olmanız şart değildir. Diğer bankaların müşterisi olsanızda Nuvo ile kredi almanız mümkündür.

Yapı Kredi müşterisi değilseniz ve Nuvo ile kredi almak istiyorsanız en fazla 10.000 TL tutarında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer Yapı Kredi müşterisiyseniz alabileceğiniz kredi tutarı 75.000 TL tutarına yükselmektedir. Nuvo ile aldığınız krediyi 36 aya varan vade seçeneği ile ödeyebilirisiniz. 36 ay vade ile alınabilecek Nuvo kredileri bireysel krediler içindir.

Nuvo ile alacağınız kredilerde ücret ya da komiyon için ödeme yapmazsınız. Kullanacağınız krediler için kefil gösterme zorunluluğu yoktur ve teminat da istenmemektedir.

Nuvo Kredi Başvurusu

Nuvo’dan kredi başvurunuzu yaptıktan sonra Yapı Kredi Bankası’nın Nuvo birimi itarafından değerlendirilmeye alınır. Başvuru işleminiz sırasında sisteme girdiğiniz cep telefonu numarasına SMS ile kredi başvurunuzun sonucu hakkında bilgi iletilecektir. Yapı Kredi müşterisiyseniz Nuvo ile yaptığınız kredi başvurunuz eğer olumlu sonuçlanırsa şubeye gitmenize gerek kalmadan başvuru yaptığınız kredi tutarı hesabınıza aktarılacaktır.

Kredi başvurunuz onaylandığında mesai saati önemli değildir. Kredi başvurunuz onaylandığındagece bile olsa krediniz hesabınıza aktarılacaktır.

Nuvo ile krediniz için ara ödeme yapabilirsiniz. Kredinizi istediğinizde erken kapatabilirsiniz.

Nuvo Kredi Faiz Oranları

Nuvo Kredisi için uygulanan faiz oranı 36 ay vade ile alınan Nuvo Kredileri’nde 1.29 faiz uygulaması yapılmaktadır. Yapı Kredi Bankası Nuvo Kredisi aldığınızda zorunlu olarak hayat sigortası yapılacaktır. Hayat Sigortası krediyi alacak olan kişinin aldığı kredi tutarına ve kişinin yaşına göre farklılık gösterebilir.

Örneğin 20.000 TL Nuvo Kredisi kullanmak istiyorsanız 36 ay vade ile hayat sgiortası bedeli eklenmemiş olarak aylık yapıması gereken ödeme tutarı 728.84 TL olmaktadır. 36 ay vade bittiğinde toplamda ödenmiş olan tutar 26.238 TL olmaktadır.

Nuvo Hesabı Nasıl Açılır?

Nuvo ile bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız öncelikle Nuvo müşterisi olmanız gerekiyor. Aşağıdaki adımları uygulayarak Nuvo müşterisi olabilirisiz.

  1. Nuvo’lu olmak için internetsube.nuvo.com.tr/nuvo/nuvoApp.do adresine giriş yapmalısınız.
  2. Açtığınız bu sayfada TC Kimlik Numarası,Doğum Tarihi, E-posta, Cep Telefonu Numarası bilgileriniz istenecektir.
  3. Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak alanlara girin.
  4. Devam butonuna basarak adımları tamamlayın ve Nuvo müşterisi olma işleminizi gerçekleştirin.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın