Yapı Kredi Taşıt Kredisi Başvurusu Ve Faiz Oranları

yapıkredi-taşıtkredisi

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Başvurusu Ve Faiz Oranları: yapı kredi taşıt kredisi kaç yaşa kadar,yapı kredi taşıt kredisi başvuru sonucu, yapı kredi taşıt kredisi başvurusu başlıklarıyla ilgili öğrenmek istediklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası bireysel ya da ticari taşı kredisi vermektedir. Alınacak kredi tutarı ve faiz oranı ise bazı farklılıkları taşımaktadır. Nasıl başvuru yapacağınızı ve Yapı Kredi Taşıt Kredisi için gereken belgelerin neler olduğunu yazımızda bulabilirsiniz.

Yapı Kredi

Yapı Kredi tarafından verilen taşıt kredisi ile birçok kişi hayalindeki araca kavuşmaktadır. Yapı Kredi tarafından taşıt kredisi kapsamında 0 km ve 10 yaşa kadar olan 2. el araçlar 48 aya varan vadelerle kefil şartı aranmadan verilmektedir. Banka tarafından faiz oranları da düşük tutulmakta ve en avantajlı şekilde taşıt kredisi müşterilere sunulmaktadır.

Yapı Kredi şubelerinden taşıt kredisi başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi, taşıt kredisi başvurularını sms yada internet şubesi üzerinden kabul etmemektedir. Size en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayarak, taşıt kredisi talebinizi bankaya iletebilir ve şartları karşılamanız durumunda taşıt kredilerinden faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi

Yapı Kredi taşıt kredisi kapsamında kampanya grupları arasında 20.000 TL ve 40.000 TL’lik taşıt kredileri için %1,35 faiz uygulanmaktadır. 20.000 TL’lik taşıt kredileri 24 ay vadeli olarak alındığında 105 TL’lik masraf ile birlikte aylık olarak 1.012 TL taksit ödemesi yapılarak alınmaktadır. 20.000 TL’lik krediler 36 aylık vadelerle alındığında ise aylık taksit tutarı 738 TL’dir.

40.000 TL’lik taşıt kredileri Yapı Kredi aracılığıyla 24 ay vadeli olarak alındığında 210 TL’lik masrafla birlikte aylık olarak 2.025 TL taksit ödemesiyle alınmaktadır. 40.000 TL’lik kredi 36 ay vadeli olarak alındığında ise 1.475 TL taksit ödemesi yapılmaktadır. Bu faiz oranları ve kredi şartları değişebilir olmasından dolayı, taşıt kredisi başvurusu yapmadan önce mutlaka güncel faiz oranlarıyla karşılaştırma yapılmalıdır.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi için Gerekli Belgeler

Yapı Kredi taşıt kredisi almak istediğinizde banka tarafından sizden istenecek belgeler aşağıdaki gibi listelenebilir.

-Nüfus cüzdanı fotokopisi
-Gelir belgesi
-Son üç aya ait su, elektrik, telefon ve doğalgaz gibi faturalardan herhangi birisinin örneği
-Sıfır km araçlar için şirket tarafından verilen fiyat teklifi ve asıl fatura
-İkinci el taşıtlarda araç ruhsatı ve maksimum 15 gün içerisinde satın alınan araçlar için noterde düzenlenen alım satım sözleşmesi

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Kaç Yaşa Kadar Veriliyor?

Yapı Kredi Bankası’ ndan taşıt kredisi çekerek almak istediğiniz araç 0 km ve 10 yaşa kadar ise ve 2. el bir araçsa 48 aya kadar vade seçeneği ile taşıt kredisi alınabiliyor. Ayrıca kefilsiz taşıt kredisi kullanmış olursunuz. Çünkü Yapı Kredi taşıt kredisi kefilsiz ve ekspertiz süreci ile vakit kaybetmeden bireysel taşı kredisi Yapı Kredi’den kullanılabilir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın