Yapı Kredi Taşıt Kredisi Başvurusu Ve Gerekli Evraklar

yapı kredi taşıt kredisi

Başvurusu Ve Gerekli Evraklar: yapı kredi taşıt kredisi faiz oranları, yapı kredi taşıt kredisi başvur, yapı kredi taşıt kredisi hesaplama tablosu örneği, başvuru için gerekli belgeler yazımızı okuyabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’nın verdiği kredi ürünlerinden biri de taşıt kredisidir. Kredinin özellikleri ve ayrıntılar yazımızda.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi

Taşıt kredileri ile, hayalinizdeki araçlara sahip olmak hiçte uzak değil. Yapı Kredi taşıt kredisi konusunda ülkemizde en öne çıkan banka konumunda bulunmaktadır. Banka tarafından verilen taşıt kredileri farklı kampanyalar altında ve faiz oranlarıyla verilmektedir. Seçeceğiniz bir kampanya ile uygun faiz oranlarından 48 aylık vade süresine kadar kredi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi içerisinde bireysel taşıt kredileri sıfır ve ikinci el olarak 1 ile 24 aylık vadelerde %1,30, 25 ve 48 aylık vadelerde ise 1,33 faiz oranıyla verilmektedir. Bu oranlar ticari taşıt kredileri içinde geçerli olmaktadır.

İkinci kampanya grubunda ise bireysel taşıt kredileri 1 ile 48 vadelik süreler içerisinde %1,35 faiz oranıyla verilmektedir. 20.000 TL’lik bir taşıt kredisi 24 aylık bir vadeyle alındığında %1,30 faiz uygulanmaktadır. Aylık olarak 1005 TL taksit ödemesi yapılmaktadır.

Taşıt Kredisi Başvurusu için Gerekli Belgeler

Yapı Kredi Bankası’ndan taşıt kredisi almak istiyorsanız almayı planladığınız aracı belirledikten sonra bankadan krediyi alabilmek için aşağıdaki belgeleri hazırlayıp, bankaya sunmalısınız.

-Kimlik bilgilerini gösteren nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport

-Gelir belgesi

-Elektrik, doğalgaz, su ve telefon gibi abonelikler için son üç ay içerisinde düzenlenmiş herhangi bir fatura

-Sıfır km taşıtlar için şirketten alınacak olan proforma fatura ve asıl fatura

-2. el taşıtlar için araç ruhsatı

-Maksimum 15 gün öncesinde satın alınan taşıtlar için noterde düzenlenmiş olan alım satım sözleşmesi

Yapı Kredi

Taşıt kredileri Yapı Bankası şubelerinden yapılmaktadır. Size en yakın şubeye uğrayarak taşıt kredisi başvurunuzu iletebilir ve uygun faiz oranlarından hayalinizdeki taşıta sahip olabilirsiniz.

Yapı Kredi Taşıt Kredisi Hesaplama

Yapı Kredi Bankası’ndan taşıt kredisi almadan önce aşağıdaki Yapı Kredi Taşıt Kredisi Hesaplama örnek tablosuna bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası kampanya grubuna göre 24 ya da  36 ay vade ile isteyene 20.000 TL isteyene 40.000 TL taşıt kredisi vermektedir.

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Kampanya 1

yapı kredi taşıt kredisi

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi 2

yapı kredi taşıt kredisi kampanyası

Her iki kampanya grubu için alacağınız krediye en fazla %1, 35 oranında faiz uygulaması yapılmaktadır.

Toplam masraf en fazla 105 TL tutarında olmaktadır.

Aylık ödenecek taksit tutar ve faizin maliyet oranı aldığınız kredi tutarına ve kampanya grubuna göre farklılık göstermektedir.

Yapı Kredi taşıt kredisi hakkında telefon bankacılığı ile bilgi almak isterseniz 444 0 444 numarasını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri ile görüşerek taşıt kredisi hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

One Response

Tüm yorumları göster
  1. efe
    31 Temmuz 2016

Bir cevap yazın