Yapı Kredi TLcard Şifre Alma Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi TLcard sahibi olduktan sonra şifre belirlemelisiniz. Puan sorgulama, hesap işletim ücreti, bakiye öğrenme için hesap özetinizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca internet şubesini kullanmak size bankacılık işlemlerinizde büyük kolaylık sağlayacaktır. Yapı Kredi TL card hakkında bilgi almak ve şifre oluşturma işlemini nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Yapı Kredi TLcard Nedir?

Yapı Kredi Bankası’nın sunmuş olduğu TLcard vadesiz hesabınızı kullanarak tüm dünyada alışveriş yapabileceğiniz ve bu alışverişlerinizden de puan kazanmanızı sağlayan, nakit çekme ve diğer pek çok bankacılık işlemleriniz gerçekleştirmeniz için kullanabileceğiniz bir kart tipidir.

TLcard sahibi olduktan sonra kartınızı kullanmaya başlamak için yapmanız gereken ilk işlem şifre belirlemedir. Yapı Kredi TLcard şifre alma işlemleri için tercih edebileceğiniz farklı seçenekler bulunmaktadır.

1-Yapı Kredi Bankası TLCard şifre alma için mobil şubeyi kullanabilirsiniz. Mobil şubeye kullanıcı bilgilerinizi yani şifre ve TC kimlik numarası, müşteri numarası gibi sizden istenen bilgileri girerek mobil şubeyi kullanabilirsiniz. Giriş işleminin ardından KARTLARIM menüsü altında yer alan KART ŞİFRE İŞLEMLERİ bağlantısını kullanarak şifrenizi belirleyebilirsiniz.

2-Yapı Kredi TLcard şifre alma işlemini bireysel internet bankacılığından gerçekleştirmek isterseniz yine kullanıcı bilgilerinizle sisteme giriş yaptıktan sonra ŞİFRE İŞLEMLERİM menüsünü kullanabilirsiniz .

3-444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı aradıktan sonra 3 numarasını sonrasında 2 numarasını tuşlayarak TLcard şifre belirleme yapabilirsiniz.

Yapı Kredi TLcard SMS İle Şifre Alma

SMS ile şifre almak oldukça kolay bir işlemdir. Telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra SIFRE yazın ve bir boşluk bırakın KARTINIZIN SON 4 rakamını yazın ve bir boşluk bırakın, KARTINZIN ARKASINDA BULUNAN 3 haneli GÜVENLİK NUMARASINI yazın ve bir boşluk bırakın, BELİRLEDİĞİNİZ 4 HANELİ KART ŞİFRENİZİ yazın 4440 numarasına gönderin.

Örnek  Yapı Kredi TLcard SMS İle Şifre Alma; SIFRE 1111 222 0000

Şifre oluşturma sırasında kolay tahmin edilebilecek olan şifreleri tercih etmemeye dikkat edin. Güvenliğiniz için şifrenizi kimseyle paylaşmamalısınız.

Yapı Kredi TLCard şifremi unuttum diyorsanız Yapı Kredi ATM’lerinden, mobil şubeden, internet bankacılığından ya da telefon bankacılığından şifre değiştirme işlemi yapabilirsiniz.

Yapı Kredi TLcard internet bankacılığı ile internetten alışverişlerinizi ya da diğer işyerlerinden yaptığınız alışverişleri hesap özeti ile görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca internet şubesinden bakiye öğrenme, şifre değişikliği, harcamalarınızı görebilirsiniz.

Yapı Kredi TLcard puan sorgulama için 444 0 444 / 0850 222 0 444 müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca hesap özetinden biriken puanlarınızı görmeniz mümkündür.

Yapı Kredi TLcard güvenlik kodu internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde gerekli olan bir numaradır. Bu numarayı kullanarak alışverişlerinizin ödeme aşamasını tamamlayabilirsiniz. Kartınızın arka tarafında bu numarayı görebilirsiniz. Kart güvenliği için güvenlik numarası ve diğer kart bilgilerinizi paylaşmayın, güvenli alışveriş sitelerinden alışveriş yapmayı tercih edin.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın