Yapı Kredi World Eko Kart Başvurusu

world-eko-kart-basvurusu

Yapı Kredi Başvurusu : Yapı Kredi aidatsız kredi kartı başvurusu için Eko Kartı tercih edebilirsiniz. Aidatsız kredi kartları yer alan World Eko Kart limiti değişikliğini telefon bankacılığından yapabilirsiniz. World Eko Kart sms başvuru seçeneği bulunmamaktadır. İnternet üzerinden başvur formu ile World Eko Kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer kredi kartlarından, World Eko Kart farkı yıllık kart ücreti olmayan kredi kartı olmasıdır. Ayrıca yine Worldpuan kazanabilir, kazandığınız puanları alışverişlerinizde harcayabilirsiniz.

World Eko Kart Başvurusu

World Eko Kart başvurusu yapmak istiyorsanız isterseniz Yapı Kredi şubeleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden başvuru formunu doldurarak da World Eko Kart başvurusu yapabilirsiniz.

World Eko Kart sms başvuru seçneği bulunmamaktadır. Bu nedenle internet üzerinden ya da şubeden başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Üzerinden World Eko Kart Başvurusu

Şubeye gitmenize gerek kalmadan bulunduğunuz yerden internete bağlanarak World Eko Kart başvuru işlemi yapabilirsiniz. Başvuru işlemini şu adımları uygulayarak yapabilirsiniz.

 1. World Eko Kart başvuru sayfasına ulaşmak için worldcard.com.tr/kartlarimiz/world-eko-kart/ sayfasına girin.
 2. Sağ üst köşede yer alan Hemen Başvur butonuna tıklayın.
 3. Açılan sayfada yer alan Online Kredi Kart Başvurusuna tıklayın.
 4. Açılan menüden Hemen Başvur butonuna tıklayın.
 5. Yapı Kredi kredi kartı başvuru sayfası olan bu sayfadaki başvuru formunu doldurun ve adımları takip edin. Başlangıçta başvuru formunda sizden;
  TC Kimlik Numarası
  Cep Telefonu numarası
  Güvenlik kodu istenecektir.
 6. Başvuru adımlarında “Kart Seçimi” adımına geldiğinizde ise World Eko Kart seçimini yapabilirsiniz.
 7. Adımları uyguladıktan sonra kredi başvurunuz tamamlanacaktır.

Bu işlemleri gerçekleştirirken Yapı Kredi Bankası’nın resmi internet sitesinde olduğunuza dikkat edin. Güvenli bir başvuru işleminizi gerçekleştirin.

World Eko Kart Avantajları

World Eko Kart ile World Üye İşyeri ağında size sunulan taksit seçeneğinden ve kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerden Worldpuan kazanma imkanından faydalanabilirsiniz.

World Eko Kart avantajları arasında temassız özellik de yer almaktadır. World Eko Kart temassız özellik ücretsiz olarak tanımlanmıştır.

World Eko kart temassız özelliği sayesinde 50 TL’kadar olan harcamalarınızın ödemesini yaparken şifre girmenize gerek kalmaz.

World Eko Kart kullanıcısı kazandığınız Worldpuan ile Worldcep kullanarak ücretsiz olarak Turkcell TL/dakika alabilirsiniz.

World Eko kart ile kazandığınız Worldpuan’larınızı harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

World Eko Kart Ek Kart 

World Eko ek kart çıkarmak ücretsizdir. Çıkaracağınız ek kart ile sizinle beraber ek kartınızla da World Eko Kart avantajlarından faydalabilirsiniz.

World Eko Kart limit yükseltme, düşürme yani limitle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler için Yapı Kredi Telefon Bankacılığını kullanabilirsiniz. World Eko Kart limiti için 444 0 444 / 0850 222 0 444 numarasını arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Kredi Kartı Borcunun Ödemesi Gecikirse Ne Olur? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın