Yapı Kredi World Gold Kredi Kartı Başvurusu

world-gold-basvuru

World kart başvuru işlemini World Gold Kart almak için yapabilirsiniz. World Gold Kredi kartı başvuru işlemini yapabileceğiniz farklı seçenekleri yazımızda açıkladık. Ayrıca World Gold kart aidatı ve özellikleri hakkında da yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

-Yapı kredi kartı başvurusu sms ile yapılabilir.

-Yapı Kredi kartı başvurusu internetten yapılabilir.

-Yapı Kredi, kredi kartı başvurusu şubeden yapılabilir.

Mesajla World Gold Kart Başvurusu

Yapı Kredi World Gold Kredi Kartı sahip olmak için mesajla başvuru yapabilirsiniz. World Gold Kart başvuru için yapmanız gerekenler şöyle;

Telefonunuzun mesaj bölümüne girin ve GOLD yazın sonra bir boşluk bırakın ve TCKimlik Numaranızı yazın, bu mesajı 4421 numarasına SMS olarak gönderin.

Örnek World Gold Kredi Kartı Başvurusu : GOLD 12345678901 sonrasında 4421 numarasına gönderebilirsiniz. (Mesaj içeriğini kendi bilgilerinize göre düzenlemelisiniz.)

World Gold Card başvuru işlemini bu şekilde kolaylıkla yapabilirsiniz. Dakikalar içerisinde mesajla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

İnternetten WORLD GOLD Kart Başvurusu

İnternet üzerinden de kısa sürede kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvuru Yapı Kredi resmi internet sitesi üzerinden yapılabilir.

İnternetten anında kredi kartı başvurusu Yapı Kredi World Gold Kart için öncelikle şu adımları uygulayarak kredi kartı başvuru formu sayfasına ulaşmalısınız. Yapmanız gerekenler;

  • Yapı Kredi resmi internet sitesine girin (yapikredi.com.tr )
  • Ana Sayfa > Başvuru Merkezi > Kredi Kartı Başvurusu

Bu adımları uyguladıktan sonra başvuru formu şöyle olacaktır:

gold-kart-basvuru

Şimdi Gold Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır açıklayalım;

1- Başvuru formu sayfasına ulaştığınızda sizi 6 aşamalı kredi kartı başvuru formu karşılayacaktır. Bu aşamalar şu şekilde;

  • Başvuru
  • Kimlik Bilgileri
  • Kart Seçimi
  • Bilgi Girişi
  • Limit Bilgileri
  • Onay

2- Başvuru formu sayfasına ulaştıktan sonra ilk aşamada TC Kimlik Numarası, Cep Telefonu Numarası bilgilerini girmelisiniz. Güvenlik kodunu da girin ve DEVAM butonuna tıklayın.

3- Diğer aşamalarda da sizden istenen bilgileri doldurun. Son aşamaya geldiğinizde ONAY aşamasını da tamamlayın.

4- Tüm bu adımlardan sonra World Gold Kredi Kartı başvuru işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Yapı Kredi kartı başvurusu online olarak bu şekilde yapılabilir. Kart seçimi aşamasına geldiğinizde Yapı Kredi World Gold kredi kartı seçimini yapmaya dikkat etmelisiniz.

Şubeden World Gold Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası şubesine giderek World Kredi Kartı başvurusu yapmanız mümkündür. Şubeye gittiğinizde ilgili banka personeli ile görüşerek kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi iletin.

Kredi kartı başvuru formu doldurmanız gerekebilir. Gerekli işlemlerin ardından başvurunuz tamamlanacak ve World Gold başvuru sonucu yapılan değerlendirmelerin sonrasında öğrenilebilecektir.

World Gold Kart Yıllık Ücreti

Yapı Kredi World Gold Kart aidatı bulunmaktadır. World Gold Kart kullananlar yıllık kart ücreti olarak 87 TL ödemelidir.

Eğer World Gold Kredi Kartı için ek kart bulunuyorsa ek kart için de yıllık kart ücreti alınmaktadır. Ek kart için alınan yıllık kart aidatı ise 43,5 TL olmaktadır.

Yapı Kredi Gold kart yıllık ücreti bu şekildedir. Otomatik olarak yıllık kart ücreti hesap özetinize yansıtılabilir.

World Gold Kart Kimlere Verilir?

Yapı Kredi World Gold kart kimlere verilir diye baktığımızda ise bu kartın genellikle işletme sahiplerine verilidiği görülmektedir. Eğer işletmeniz varsa World Gold kart şartlarını sağladığınızda bu karta sahip olabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için ise 444 0 444 ya da 0850 222 0 444 numaralarını arayabilirsiniz.  World kart başvuru işleminizden sonra da bu numaraları arayarak kart başvurunuzun durumu ile ilgili olarak da bilgi alabilirsiniz.

World Gold kart kullananlar olarak size özel sunulan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

World Gold Kart Özellikleri

Yapı Kredi World Gold Kart kullananlar seyahat, alışveriş, iş hayatı, sosyal yaşam gibi bir çok tercihinizde fırsatlar sunmaktadır. World Gold kart sizin imzanız olarak tanımlanabilir. Böylece gittiğiniz bir çok yerde harcamalarınızın ödemelerini yaparken sunulan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Gold Kart Fırsatları;

Tıbbi danışma hattı,

Yol yardımı,

Sosyal Etkinlik Hizmetleri,

Acil çözüm gerektiren cam, su, elektrik gibi sorunların çözümü için pek çok konuda 444 0 444 Yapı Kredi telefon bankacılığını aradığınızda Gold Kart sahibiyseniz ayrıcalıklı olarak Yapı Kredi Asistans Hizmetleri’nde faydalanmanız size kolaylıklar ve fırsatlar sağlamaktadır.

Gold Kart ayrıcalıkları;

Yapı Kredi Concierge

Alışveriş Güvencesi

Yapı Kredi Asistans Hizmetleri

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın