Ziraat Bankası Bankkart Combo Güncel Kampanya Listesi

Ziraat Bankası Bankkart Combo Güncel Kampanya Listesi: Ziraat Bankası tarafından müşterilerinin kullanımına sunulan bankkart combo, son zamanlarda başlattığı kampanyalarla kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Akaryakıttan giyime, eğitimden gıdaya pek çok alanda bankkart combo sahipleri bir çok avantaj yakalama fırsatına sahip. Peki Ziraat Bankası bankkart combo kampanyalarının neler olduğunu biliyor muyuz?

Bu yazımızda Ziraat Bankkart Combo 2018 yılı güncel kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz. İşte Ziraat Bankası bankkart combo güncel kampanyaları hakkında detaylar…

Bankkart Combo Akaryakıt Kampanyası

Aytemiz akaryakıt istasyonlarından bankkart combo ile akaryakıt alımı yapan bankkart combo sahipleri combo lira kazanıyorlar. Kampanyanın detayı şöyledir: 01 Temmuz 2018-15 Ağustos 2018 tarihleri arasında bankkart combo ile 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt alışverişinize 30 TL combo lira veriliyor.

Kampanyaya katılmak için AYTEMİZ yazıp boşluk bırakın ve aralarında boşluk olacak şekilde bankkart combonuzun son 6 hanesini ve banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızı yazarak 4757’ye kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Bankkart Combo Beyaz Eşya ve Ev Aletleri Kampanyası

28 Haziran-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında beyaz eşya ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren bankkart combo üye işyerlerinden yapılacak 100 TL ve üzeri harcamalarınıza artı 3 taksit fırsatı sunuluyor. Taksit sayısı en az 2 en fazla 9 olan işlemlerde 3 taksit de bankkart combodan. Örneğin 9 taksit olan alışverişinize +3 taksit de kartınızdan geliyor ve böylece 12 taksitle beyaz eşya veya ev aletlerinizi alabiliyorsunuz.

Bankkart Combo Eğitim, Kitap ve Kırtasiye Kampanyası

28 Haziran-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında eğitim sektöründe faaliyet gösteren ve bankkart combo üyesi işyerlerinden tek seferde yapacağınız 2-3-4-5-6-7-9 taksitli alışverişlerinize +3 taksit de bankkart combo veriyor.

Bankkart Combo Masterpass Burger King Kampanyası

9 Mayıs 2018-31 Aralık 2018 tarihleri arasında bankkart combo kartınızı kullanarak www.tıklagelsin.com adresinden vereceğiniz ilk siparişten sonra vereceğiniz bir sonraki masterpass menüsü 48,75 TL yerine 24,95 TL olarak uygulanacaktır.

Kampanya dahilinde siparişlerin www.tıklagelsin.com adresi üzerinden verilmesi ve ödemelerin bankkart combo ile yapılması gerekmektedir.

Bankkart Combo Masterpass Dominos Pizza Kampanyası

17 Temmuz-11 Ağustos 2018 tarihleri arasında Domino’s mobil uygulamasına giriş yaparak  Mastercard veya Maestro özellikli bankkart combo ile yapılacak ödemelerde tek kişilik cazip pizza + ekmek arası + 1 lt Coca Cola 27,99 TL olarak uygulanacaktır.

Bankkart Combo Giyim ve Aksesuar Kampanyası

8 Haziran 2018-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında giyim, giyim ve aksesuar ve ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren ve bankkart combo üyesi işyerlerinden tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 2-3-4-5-6-7-9-10 taksitli alışverişlerinize +3 taksit de bankkart combo’dan.

Bankkart Combo Turizm ve Seyahat Kampanyası

Ziraat Bankası, VISA özellikli Bankkart Combo sahiplerine turizm ve seyahat alanında önemli ayrıcalıklar sunan kampanyalara imza atmış durumdadır. Bankkart Combo turizm ve seyahat kampanyaları şu şekildedir:

 • Tatilbudur.com Artı Taksit Fırsatı: 30 Haziran-30 Eylül 2018 tarihleri arasında www.tatilbudur.com üzerinden bankkart combo kredi kartı ile tek seferde yapacağınız 2 taksitli işlemlere +1, 4 taksitli işlemlere +2, 6 taksitli işlemlere +3 taksit verilmektedir.
 • Anıtur.com Artı Taksit Fırsatı: 1 Haziran-30 Eylül 2018 tarihleri arasında Anıtur’da bankkart combo ile tek seferde yapacağınız 2-3-4-5 taksitli alışverişlerinize +4 taksit de bankkart combo vermektedir.
 • YOLO İle Yapılan Seyahatler %30 İndirimli: 1 Temmuz-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında YOLO ile yapılan yolculuklarda ödemelerin bankkart combo ile yapılması halinde %30 indirim yapılacaktır. İndirimden en fazla 4 yolcu yararlanabilmektedir. kampanyadan yararlanabilmek ve promosyon kodunu alabilmek için aralarında boşluk olacak şekilde YOLO ve TC kimlik numaranızı yazarak 4757’ye kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu kampanya sadece İstanbul’da geçerlidir.
 • Yurtdışı Yardım Kampanyası: VISA özellikli Bankkart Combo sahipleri 13 Şubat-31 Aralık 2018 tarihleri arasında yurtdışı seyahatleri sırasında kartlarına tanına özellik sayesinde güncel döviz kurlarını ve yerel hava durumunu görebilmekte, bulunduğunuz yerdeki en yakın ATM’ye giderek ihtiyaç duyulan parayı yerel para birimi ile anında çekebilmekte ve dünyanın neresinde olursanız olun harcamalarınızı kendi para biriminizde hesaplayabilirsiniz.

Bankkart Combo %50 İndirimli Lounge Kampanyası

14 Mart-30 Eylül 2018 tarihleri arasında VISA özellikli Bankkart Combo Platinum sahipleri Sabiha Gökçen ISG Lounge’dan %50 indirimli faydalanmaktadır. Bu sayede uçak saatiniz yaklaşana kadar yeme içme diğer tüm imkanlardan çok ucuza yararlanmış olursunuz. Sabiha Gökçen güncel lounge hizmet bedeli iç ve dış hatlarda 70 TL olarak uygulanmaktadır. Ancak bankkart combo platinum sahipleri 35 TL ödeyerek bu hizmetten yararlanmaktadır. Ayrıca yetişkin yanında gelen 6 yaş ve altındaki çocuklardan ücret alınmamaktadır. Lounge hizmetinden kampanya tarihleri arasında dilediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Bankkart Combo Çanakkale Ulaşımında Temassız Ödeme Kampanyası

13 Şubat-31 Aralık 2018 tarihleri arasında Çanakkale Belediyesi tarafından işletilen ulaşım araçlarında ulaşım bedelini bankkart combo temassız ödeme özelliği ile yapabilirsiniz.

Bankkart Combo MTV Kampanyası

1 Temmuz-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni bankkart combo kartıyla ödeyenler 3 taksit imkanından yararlanıyor. 100 TL ve üzeri MTV ödemelerini bankkart combo ile yapılması halinde yapılan ödeme 3 taksite bölünmektedir.

Bankkart Combo ve BKM Ekspress İşbirliğiyle Sunulan Kampanyalar Listesi

Bankkart Combo ve BKM Ekspress işbirliği ile bankkart combo kullanıcıları pekçok avantajdan yararlanıyor. İşte bankkart combo ve BKM Ekspress’in birlikte sunduğu kampanyaların listesi:

 • BKM Ekspress Aytemiz Kampanyası: 26 Haziran-20 Eylül 2018 tarihleri arasında BKM Ekspress özellikli kartınızla yapacağınız akaryakıt alışverişlerinizde %3 indirimden yararlanıyorsunuz.
 • BKM Ekspress GastroClub Kampanyası: 12 Haziran-5 Ekim 2018 tarihleri arasında GastroClub web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden BKM ekspress özellikli kartınızla yapacağınız harcamanıza anında %50 indirim uygulanmaktadır.
 • BKM Ekspress 444Çiçek Kampanyası: 21 Haziran-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında 444cicek.com adresi üzerinden yapılacak olan harcamalarınızı BKM özellikli kartınızla ödemeniz halinde 70 TL ve üzerindeki harcamalarınıza 20 TL indirim uygulanacaktır.
 • BKM Ekspress 444Çiçek Kampanyası: 21 Haziran-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında 444cicek.com adresi üzerinden yapılacak olan harcamalarınızı BKM özellikli kartınızla ödemeniz halinde 70 TL ve üzerindeki harcamalarınıza 20 TL indirim uygulanacaktır.
 • BKM Ekspress Tchibo Kampanyası: 02-27 Temmuz 2018 tarihleri arasında Tchibo’dan yapacağınız150 TL ve üzeri alışverişlerinizin BKM Ekspress özellikli kartınızla ödenmesi halinde anında 25 TL indirim yapılmaktadır.
 • BKM Ekspress Getir Kampanyası: 19 Temmuz-11 Ağustos 2018 tarihleri arasında Getir mobil uygulaması üzerinden ilk defa sipariş verecekler ödemelerini BKM Ekspres özellikli kartıyla ödemeleri halinde 30 TL ve üzeri alışverişlerinde 10 TL indirim kazanıyorç
 • BKM Ekspress BİSU Kampanyası: 20 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında BİSU mobil uygulaması üzerinden ilk defa BKM ekspress ile ödeme yapacak olan kişiler için 19 litre damacana veya 15 litre cam damacana 1 TL olarak uygulanacaktır.
 • BKM Ekspress “enuygun.com” Kampanyası: 20-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında enuygun.com adresi üzerinden satın alacağınız 100 TL ve üzeri uçak biletlerinde 15 TL’ye varan indirim uygulanmaktadır.
 • BKM Ekspress Goldmaster Kampanyası: 25 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında www.goldmasterhome.com üzerinden yapılacak peşin ya da taksitli alışverişlerinizde %55 indirim uygulanmaktadır.
 • BKM Ekspress Khailo Kampanyası: 25 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında www.khailo.com üzerinden BKM Ekspress özellikli kartınızla yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL indirim yapılmaktadır.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster