Ziraat Bankası EFT Saatleri, EFT Günleri

ziraat-eft-saatleri

Ziraat Bankası EFT Saatleri, EFT Günleri : Ziraat EFT ne kadar sürer ve Ziraat Bankası EFT Saatleri 2016 hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz. İnternet bankacılığı EFT saatleri, Ziraat Bankası EFT saatleri 2017 yılında da değişmediği sürece yazımızdaki gibi olacaktır.

Ziraat Bankası EFT Saatleri

Ziraat Bankası EFT saatleri 08.30 – 17.00 saatleri aralığındadır. Ziraat Bankası EFT işlem saatleri aralığında yaptığınız para transferi gün içerisinde tamamlanacaktır. Ziraat Bankası sisteminde bulunan bir hesaptan başka bir bankada bulunan farklı bir hesaba yapılan EFT işlemi için EFT işlem saatleri önemlidir.

Ziraat Bankası’nda EFT saatlerinde yaptığınız para gönderme işlemi kısa sürede tamamlanır. EFT işleminizi yapmanızın ardından 10 dakika süre içerisinde işleminiz tamamlanmış olacaktır. Bankadaki işlem yoğunluğuna göre bu süre biraz uzayabilir.

Ziraat Bankası EFT saatleri kısaca şöyle özetleyebiliriz;

Ziraat Bankası EFT saat kaça kadar ; saat 17.00’a kadar EFT işlemi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası EFT saat kaçta başlıyor ; saat 08.30’da başlamaktadır.

Ziraat Bankası İnternetten EFT Saatleri

Ziraat Bankası internet bankacılığı EFT saatleri ise 08:30 – 17:30 saatleri aralığındadır. İnternet bankacılığı üzerinde EFT işleminizi kısa sürede ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Şubeye giderek sıra beklemenize gerek kalmdan para transferinizi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası internet şubesi EFT saatleri arasında işleminizi yaparsanız gönderilen para karşı tarafın hesabına kısa zamanda aktarılacaktır. Ziraat internet eft saatleri ve EFT günleri dışında işlem yaparsanız bir sonraki iş gününde işlem tamamlanacaktır.

Ziraat Bankası EFT Günleri

Ziraat Bankası EFT saati kaça kadar, Ziraat Bankası EFT saat kaçta açılıyor sorularından sonra önemli konulardan biri de hangi günlerde EFT işlemi yapabileceğinizdir. Karşı tarafa para gönderdikten sonra işleminizin 10 dakika gibi kısa bir zamanda gerçeklemesini, karşı tarafın hesabına ulaşmasını istiyorsanız EFT saatleri ve EFT günleri içerisinde EFT işlemini yapmanız gerekiyor.

EFT işlemini EFT günlerinde yani bankanın mesai günlerinde yaparsanız işleminiz kısa zamanda tamamlanacaktır. Örneğin pazartesi günü EFT yaparsanız aynı gün içerisinde para karşı tarafın hesabına ulaşır.

Ancak cumartesi günü EFT yapılırsa işleminiz bir sonraki iş gününde işleme alınacaktır. Bir sonraki ilk iş günü pazartesi ise EFT işleminiz pazartesi tamamlanacak ve karşı tarafın hesabına Ziraat EFT başlama saatleri başladığında gönderilen para geçmiş olacaktır.

Yani EFT işlemi EFT saatleri aralığında ve EFT günlerinde yapılırsa aynı gün içinde tamamlanacaktır.

Ziraat Bankası internet bankacılığı üzerinden de EFT işlemi yapabilirsiniz. İsterseniz Ziraat haftasonu EFT işlemi yapmanız mümkündür. Ancak gönderdiğiniz para bir sonraki iş günüde karşı tarafın hesabına aktarılmış olacaktır.

Ziraat EFT hangi saatlerde yapılır yazımızda açıklamış olduk. EFT saatleri arasında para gönderimi yapabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın