Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ziraat-bankasi-internet-bankaciligi

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Başvurusu Nasıl Yapılır? : Ziraat Bankası internet şubesine kayıt yaptırmak, giriş için şifre almak işlemlerini  ve başvuru formuna nasıl ulaşacağınızı yazımızda açıkladık. Ziraat Bankası internet bankacılığı için başvuru işleminizi yaptıktan sonra size gönderilen internet bankacılığı şifresinizi kullanarak internet şubesi aracılığı ile şubeye gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası internet bankacılığı ve Ziraat Bankası internet bankacılığı şifre alma işlemi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Başvuru Formu

Ziraat Bankası İnternet Şubesi’ni kullanmak için internet şubesi giriş şifresine ihtiyacınız vardır. Ziraat Bankası İnternet Şubesi başvuru işlemi için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  1. Ziraat Bankası resmi internet sayfasına girin. www.ziraat.com.tr adresinden giriş yapabilirsiniz.
  2. Sağ üst bölümde yer alan Online Başvuru linkine tıklayın.
  3. Açılan sayfada online müşteri olmak için sizden istenen T.C/Yabancı/Vergi Kimlik No, cep telefonu numaranız ve güvenlik kodunu yazdıktan sonra Giriş butonuna tıklamalısınız. Ziraat Bankası internet şubesi başvuru formu aşağıdaki gibi görünmektedir.
    ziraat-internet-subesi-basvuru
  4. Ziraat Bankası internet şubesinde online müşteri olmak için bu adımları uygulayarak başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ziraat İnternet Şubesi başvuru işlemi için Ziraat Bankakart ve/veya kredi kartınızı kullanabilir ya da hesabınızın olduğu bir Ziraat Bankası Şubesi’nden başvuru işlemi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankkart ve/veya kredi kartınız varsa Ziraat Bankası internet şubesi başvurusu işlemininizi online olarak Zİraat Bankası’nın resmi internet sitesinden anlatıldığı gibi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankkart ve/veya kredi kartınız bulunmuyorsa ve Ziraat Bankası internet Bankacılığı’na giriş için başvuru yapmak istiyorsanız hesabınızın bulunduğu bir Ziraat Bankası şubesine şahsen giderek müracaat etmeniz gerekiyor.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Şubeden yapacağınız başvuru işleminizi tamamlamanızdan sonra Ziraat Bankası Şubesi’nden müşteri numarası size  verilecektir. Ziraat Bankası internet şubesi için başvurunuz onaylandığında internet şubesine giriş için şifreniz cep telefonunuza SMS olarak size gönderilecektir.

Ziraat Bankası internet bankacılığı başvuru işlemizi yapıp, sonrasında şifrenizle internet şubesine giriş yapabilirsiniz. Ziraat Bankası internet bankacılığı ile yapabileceklerinize bakacak olursak Bireysel kredi, kredi kartı, Telefon Bankacılığı ve OGS başvurularını yapmanız mümkündür.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Müşteri Numarası Öğrenme

Ziraat Bankası internet bankacılığına giriş yapmak için Müşteri Numaranızı ya da TC kimlik numaranızı kullanabilirsiniz. Müşteri numarası ile internet şubesine giriş yapmak istiyorsanız, müşteri numaranızı unuttuysanız ya da müşteri numaranızı öğrenmek istiyorsanız Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı’ nı arayabilirsiniz. 444 00 00 Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi ile Ziraat Bankası müşteri numarası öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası şubesinden de müşteri numaranızı öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifresini Nasıl Alırım yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster