Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifresini Nasıl Alırım

ziraat internet bankacılığı

İnternet Bankacılığı Şifresini Nasıl Alırım : Ziraat Bankası internet şubesini kullanmak için gerekiyor. ile Ziraat Bankası online işlemlerde yeni şifrenizi alabilirsiniz. İnternet bankacılığı başvurusu yaptıktan sonra şifrenizi alabilir ve Ziraat İnternet Şubesi’ni kullanabilirsiniz.Telefon bankacılığını kullanarak da şifre almak mümkündür. Ziraat Bankası internet bankacılığı şifrenizi unuttuysanız ya da ınline işlemleri yapabilmek için bankamatik ya da kredi kartınızı kullanarak şifre alma istiyorsanız ilgili başlığı okuyarak Ziraat Bankası internet bankacılığı şifrenizi nasıl alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası şubesine gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız Ziraat Bankası internet şubesi şifresi almanız gerekiyor. Eğer şifrenizi unuttuysanız ve yeni şifre almak istiyorsanız yazımızda bu işlemi nasıl yapacağınızı açıkladık.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Ziraat Bankası internet bankacılığı şifremi unuttum ve yeni şifre almak istiyorum diyorsanız  aşağıdaki adımları uygulayarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

  1. Ziraat Bankası internet şubesi şifre alma sayfasına girmek için online.ziraatbank.com.tr/p/o/customerquery.aspx adresini kullanmalısınız. (Bu adresi kopyalayarak adres çubuğuna yapıştırın.)
  2. Bu sayfada sizden istenen bilgiler TC Kimlik numaranız veya vergi numaranız, cep telefonu numranız ve güvenlik kodudur.
  3. Bu alanları doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra Giriş tuşuna basın ve bu şekilde Ziraat İnternet Şubesi Şifresi alma işleminizi tamamlayın.
    ziraat internet şubesi şifresi

Bu adımları uygulayarak Ziraat Bankası internet şubesini kullanmak için şifrenizi alabilmek için yazdığınız telefon numarasından sizi arayacaklardır. Size birkaç soru sorarak teyit yapılmasının ardından yeni Ziraat Bankası internet bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı şifre alma işlemi için eğer online müşteri olmak için online başvuru yapmak istiyorsanız o zaman online.ziraatbank.com.tr/p/b/customerquery.aspx adresini kullanmanız gerekiyor. Bu sayfada da sisden istenen bilgiler yine cep telefonu, TC numaranız ve güvenlik kodudur.

Telefondan Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifresi Alma

Ziraat Bankası internet şubesini kullanmanız için internet bankacılığı şifresinin olması gerekiyor. Eğer Ziraat Bankası müşterisi iseniz ve online işlemler yapabilmek için şifre almak isitoyrsanız  Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ile şifrenizi alabilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası  444 00 00 numarasıdır. Bu numarayı aradıkta sonra gerekli tuşlamaları yapın ve teyit işlemlerinin ardından onaylama işlemini yapın. Bu işlemlerin ardından internet şubesi şifrenizi alabilirsiniz.

Şifrenizi kolay tahmin edilemeyecek ve unutmayacağınız bir şifre belirlemeniz sizin için iyi olacaktır. Ayrıca doğum tarihiniz ya da kolay dizelerden olaşan şifreleri kullanmanız tavsiye edilmemektedir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın