Ziraat Bankası Turizm Destek Paketi Kredisi

enkredi-ziraat

Ziraat Bankası Turizm Destek Paketi Kredisi: ürünlerine bakıldığında pek çok farklı bulunmaktadır. ve başvurusu için ne yapmanız gerektiğini ve kredinin ayrıntılarını yazımızda bulabilirsiniz. Farklı ürünleri veren Ziraat Bankası Turizm Destek Paketi ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Turizm ile gelir elde eden pek çok iş yeri sahibi bulunmaktadır. Garsondan aşçıya, temizlik görevlisinden animatöre kadar pek çok kişi turizmin canlı olduğu noktalarda iş sahibi olarak gelir elde ediyorlar. Tabi otel gibi iş yerleri bu kişilerin çalışması ve turizmin o noktada hareketli kalmasında önemli faktörlerden. Ziraat Bankası da Turizm kredisi ile turizmcilere destek olmayı hedefliyor.

Turizm Kredisi veren bankalar olarak bakıldığında ise her bankanın turizm kredisi verdiği görülmüyor. İhtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi gibi yaygın olan kredilerden farklı olarak Ziraat Bankası Turizm Kredisi veriyor. Turizm Destek Paketi’nden almak için Ziraat Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

ödemelerle ilgili olarak turizmcilere seçenek sunuyor. Örneğin esnek ödeme, sezona göre ödeme gibi aldığınız turizm kredisini ödeyebiliyorsunuz.

Ziraat Bankası Turizm Kredisi Özellikleri

Ülkemizin en köklü bankalarından olan Ziraat Bankası, toplumun her kesiminden kişiye her alanda kredi paketleri sunmaktadır. Son olarak Turizm Destek Paketi de veren Ziraat Bankası, bu krediyle Turizmcilere büyük destek vermektedir. Ziraat Turizm Destek Kredisi genel olarak şu özelliklere sahiptir;

-Kredinin esnek ödeme seçenekleri bulunmaktadır.
-Ödemesiz dönem atlanabilmektedir.
-Sezona göre ödemeli kredi seçeneği bulunmaktadır.
-Turizm tesislerinin yenileme ya da yeniden kurulum işlemleri için 2 yılı ödemesiz olacak şekilde 7 yıla varan kredi desteği verilmektedir.
-Turizm sektöründe ulaşım, konaklama ve tedarik gibi hizmetler sunan firmalara kredi desteği verilmektedir.

Turizm Destek Kredisi, kendi arasında ikiye ayrılarak verilmektedir. İlki yeni yatırım yapan girişimcilere yönelik olarak verilen kredi, ikinci olarak ise yenileme işlemi yapacak olan firmalara verilmektedir. Esnek ve dönem atlamalı ödeme seçeneği bulunan krediyle firmanızın ihtiyacı olan finansmanı Ziraat Bankası ile tedarik edebilirsiniz. Yatırımcılara kısa, orta ve uzun vadeli olarak destek sunan Ziraat Turizm Destek Kredisi ile Turizm faaliyetlerinizde iyi bir konuma ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Turizm Kredisi Başvuru

Ziraat Bankası Turizm Kredisi’ne başvuru yapmak için bankanın şubelerine giderek ilgili banka personeli ile görüşebilirsiniz. Ayrıca alacağınız turizm kredisi için ne kadar aylık ödeme yapacağınızı, vade süresini, geri ödemenin ne zaman başlayacağını sorabilir kredinin ayrıntılarını öğrenebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın