Ziraat Combo Peşin Alışverişi Faizsiz Taksitlendirme Kampanyası

Ziraat Bankası Bankkart Combo kullanıcılarına özel kredi kartı ile peşin yapılan alışverişleri faizsiz olarak taksitlendirme imkanı sunuyor. Hem de herhangi bir ek ücret istemeden. Gerçekten alışverişlerimizi kredi kartı ile peşin olarak yapmak durumunda kaldığımız zamanlar oluyor. Özellikle kredi kartı ile cep telefonu alımı, gıda harcamaları, market harcamaları, ticari elektronik eşya alımı gibi durumlarda almış olduğumuz mal veya hizmetin bedelini kredi kartından tek çekim şeklinde ödüyoruz. Harcama miktarının çok olduğu durumlarda ise kredi kartı ekstresini ödemek bütçeye ağır bir yük getirmektedir. Bu durumda peşin olarak yapılan alışverişi taksitlendirme imkanı imdada yetişmektedir.

Bu yazımızda Ziraat Bankası Bankkart Combo karta özel peşin alışverişi faizsiz taksitlendirme kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Peşin Alışverişi Taksitlendirme Nedir?

Kredi kartı ile tek çekim şeklinde yapılan harcamalar, banka şubesine gidilerek ya da bankanın müşteri hizmetleri aranarak sonradan belirli taksitlerle ödenmesidir. Hemen hemen bütün bankalar kartı ile yapılan peşin alışverişi daha sonradan taksitlendirmektedir. Ancak bankaların hepsi bu taksitlendirme işlemi için ayrıca alışveriş faizi adı altında bir faiz talep etmektedir. Bu nedenle kredi kartı ile alışveriş yapan bir kimse, mevcut harcamayı taksitlendirmesi durumunda ayrıca faiz masrafına girmiş olmaktadır. 

Bununla birlikte Ziraat Bankası 2019 yılında duyurmuş olduğu kampanya ile peşin alışverişi faizsiz olarak taksitlendirme imkanı sağladı. Şimdi Ziraat Combo kart faizsiz taksitlendirme kampanyasını inceleyelim.

Ziraat Combo Kredi Kartı Tek Çekim Harcamalarını Faizsiz Taksitlendirme

Ziraat Bankası Combo kart sahibiyseniz, kredi kartını ile yaptığınız tel çekim harcamalarınızın tamamını sonradan taksitlendirebilirsiniz. Bu taksitlendirme için herhangi bir ücret, vade farkı ya da faiz ödemezsiniz. 

Kredi Kartı Faizsiz Taksitlendirme Kampanyasından Kimler Yararlanır?

Ziraat Bankası combo kart tek çekim harcamalarını faizsiz ve vade farksız taksitlendirme kampanyasından Bankkart Combo kullanıcıları yararlanabilir. Bankkart Combo kart türlerinden birini kullanan herkes, bu kampanyaya çerçevesinde peşin harcamalarını taksitli olarak ödeyebilir.

Bankkart Combo kart hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Combo Faizsiz Taksitlendirme Kampanyası Şartları Nelerdir? 

Combo kart faizsiz taksitlendirme kampanyasından yararlanmak için şu şartarı yerine getirmelisiniz:

  • Combo kartınızla peşin olarak harcama yapıyorsunuz. Yaptığınız harcamanın sayısı önemli değildir. Örneğin ayrı ayrı irili ufaklı peşin harcama yapmış olabilirsiniz. Bunlar ayrı ayrı taksitlendirilebiliyor. Buna karşın daha önceden yaptığınız taksitli alışverişleri tekrar taksitlendiremezsiniz.
  • Harcama miktarınız 0 – 5000 TL arasında olmalıdır. Bu nedenle 5000 TL’nin üzerindeki peşin harcamalar taksitlendirme kampanyasına dahil değildir. 

Combo Vade Farksız Taksitlendirme Kampanyasından Nasıl Yararlanırım?

Combo sonradan faizsiz taksitlendirme kampanyasından iki adımda yararlanabilirsiniz:

  • Kredi kartı ile 0 – 5000 TL arasında tek çekim şeklinde bir harcama yapacaksınız.
  • Peşin harcamadan sonra cep telefonunuza gelen mesajı cevaplayarak, bankanın internet şubesine giriş yaparak, Ziraat Mobil uygulamasına giriş yaparak veya 0850 258 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak taksitlendirme işlemini tamamlıyorsunuz.

Hangi Peşin Harcamalarımı Sonradan Taksitlendirebilirim?

Mal veya hizmet alımında sınır olmadan her türlü harcamanızı sonradan faizsiz olarak taksitlendirmeniz mümkündür. Burada dikkat edilmesi gereken yasal düzenlemeler gereği taksitle alınamayan mal veya hizmetin sonradan taksitlendirilememesidir. Örneğin kredi kartı ile cep telefonu alımları kampanyaya dahil değildir. 

Peşin harcamanın internetten ya da POS cihazı üzerinden yapılmasının bir önemi yoktur. Önemli olan harcamanın Bankkar Combo kart ile yapılmış olmasıdır.

Combo Peşin Harcamayı Sonradan Kaç Taksite Kadar Böldürebilirim?

Ziraat Combo tek çekim harcamalarını sonradan faizsiz taksitlendirme kampanyası kapsamında harcamalarınızı en az 2 en fazla 6 taksite kadar böldürebilirsiniz.

Combo Faizsiz Taksitlendirme Kampanyası Ne Zaman Sona Eriyor?

Combo kart sonradan faizsiz taksitlendirme kampanyası 02 Ocak – 31 Mart 2019 tarihleri arasında geçerlidir. 31 Mart 2019’dan sonra kampanyadan yararlanmak mümkün değildir. 

“Görüş, öneri, talep ve sorularınızı aşağıdaki yorum bölümüne yazın. Uzmanlarımız en kısa süre içinde cevaplasın.”

İlginizi Çekebilir: Ziraat Bankası Bankkart Combo Gold başvurusu yapmak ve anında kredi kartı almak için bağlantıdaki yazıyı mutlaka okumalısınız.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın