Ziraat Katılım Bankası Finansman Hesaplama

ziraat katılım

Finansman Hesaplama : Ziraat Katılım’dan kredi almak isteyeneler konut, taşıt , ihtiyaç finansmanları ile destek alabilirler. Yazımızda yer alan hesaplamalar ile kredi aldığınızda hangi oranların uygulandığını ve vade seçneklerinin neler olduğunu görebilirsiniz. Ziraat Katılım’dan konut finansmanı alarak evinizi hatta 2. evinizi de alabilirsiniz. İşte Ziraat Katılım’dan finansman (kredi) hesaplama.

Ziraat Katılım Bankacılığı 2015 yılında sektöre giriş yaptı. Ziraat Katılım Bankası’nın verdiği destekler ise Konut Finansmanı, Taşıt Finansmanı, İhtiyaç Finansmanı , Arsa finansmanı ve diğer pek çok alanda hizmet vermeye ve destek olmaya devam ediyor. Ziraat Katılım Bankası şubelerine giderek finansman almak için başvurunuz onaylandığında desteğinizi alabilirsiniz.

Kredisi Hesaplama

Ziraat Katılım’dan Konut Kredisi Hesaplamasına bakalım.

Ziraat Bankası Konut Finansmanı hesaplama işlemine bakacak olursak 120 ay vade ile destek alınabiliyor. 120 ay vade için 1.12 oranı ile kar oranı uygulanıyor. 60 ay vade için ise 1.10 kar oranı hesaplanıyor. Bu oranların yükselme ihtimali de bulunmaktadır. Bu değişiklikler tüm krediler ve oranlar için geçerli olmaktadır.

2016 Ağustos tarihi ile konut finansman oranları şöyle olmaktadır. 120 ay vade ile ve 0.95 oranı ile finansman desteğinizi Ziraat Katılım’dan alabilirsiniz. 60 ay vade ile 0,85 oranı ile konut kredisi alabilirsiniz. 36 ay vade ile 0,80 oranı ile konut finansman desteğinden faydalanabilirsiniz.

Ziraat Katılım’dan 50.000 TL konut finansmanı alırsanız 60 ay vade ile vade süresi boyunca aylık ödemeniz gereken tutar 1082 TL olmaktadır.

Ziraat Katılım’dan 50.000 TL konut finansmanını 120 ay vade ile ödemek isterseniz aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 685 TL olmaktadır.

Ziraat Katılım Taşıt Kredisi Hesaplama

Ziraat Katılım’dan taşıt finansmanı almak istediğinizde 1,12 oranını görebilirsiniz. Ziraat Katılım taşıt finansmanı için 48 ay vade ile alabilirsiniz.

Ziraat Katılım taşıt finansmanı hesaplamaya baktığımızda 10.000 TL tutarını 48 ay vade ile aldığınızda aylık ödemeniz gereken tutar 286 TL oluyor.

Ziraat Katılım Nakit İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Ziraat Katılım’dan alabileceğiniz bir diğer finansman desteği dalı ise Nakit İhtiyaç Finansmanı’dır. Kar payı oranı ise 1.30 olarak görülmektedir.

İhtiyaç finansmanı için bir hesaplama örneği yaparsak 10.000 TL tutarını 36 ay vade ile alabilirsiniz. Bu durumda aylık taksit tutarınız 365 TL olmaktadır.

Ziraat Katılım Bankası Finansman Başvurusu

Ziraat Katılım Bankası’ndan finansman desteği (kredi) almak istiyorsanız bankanın şubelerine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı ile de başvuru yapılabilmektedir. Finansman desteğine başvurunuz onaylandığında krediye başvuran kişi Ziraat Katılım Bankası Şubesi’ne gitmelidir.

Ziraat Katılım’dan finansman desteği almak istiyorsanız sizden istenen belgeler ve finansman şartları genel olarak normal bankadan alacağınız finans desteği belgeleri ile aynıdır.

Ziraat Katılım telefon numarası olan 0850 220 50 00 numarasını istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Kayıp, çalıntı yaşadığınız kart işlemleriniz için de bu numarayı arayabilirsiniz.

Güncel bilgi için Ziraat Katılım resmi internet sitesini ziyaret edebilir, Ziraat Bankası şubelerine uğrayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın